şükela:  tümü | bugün
  • çok büyük ihtimalle sizinle olan ilişkisi menfaate dayalıdır, sizden bir seyler istemesine ramak kalmıştır. bu tarz insanlar genelde yalaka olurlar ve eğer karşılarındaki insan ego açlığı yaşıyorsa, onu beslerler. arkadaşlar, hiçbir ilişki mükemmel olamaz. elbet fikir ayrılıkları olacak, elbet ortaya antitez atılacak. sağlıklı ilişkinin sırrı, sürekli münakaşa ve münazara etmektir. bu tarz insanları hayatınızdan kademeli bir şekilde çıkardığınız zaman, hayat kalitenizi arttırmış olursunuz.
  • başlığı açan arkadaşa katılıyorum. bu arkadaş (ihtimaldir. %100 kesin değildir.) sizinle çıkar ilişkisine girmiştir. sizden yarar sağlıyordur, yani asalak bir ilişki söz konusudur.
    bir diğer ihtimalde size kör kütük aşıktır, her dediğiniz ona doğru geliyordur. çünkü aşkın gözü kördür.
  • böyle bir işçim vardı. yalaka olmaya çalışırdı ama kafa o kadar çalışmıyordu ki esprileri anlamayı geçtim, en ufak çelişkileri anlayamazdı. en sonunda bir gün nakşibendiyim dedim, çocuk resmen ışidçi gibi konuştu. bir gün allahsızım dedim, benden önde gitti. ertesi gün de denetçiyle beraber cumada gördüm. böyle saçma bir adamdı.
  • sinir bozucudur. sizinle arasını ne olursa olsun muhakkak iyi tutmak zorunda olduğunu düşünür. belli bir yerden sonra insanın bir şey danışası sorası gelmez.
    eğer bu kişi karşı cinsten bir kimseyse ve sizden bir menfaati yoksa çok büyük bit ihtimalle bu kişi size aşıktır.