şükela:  tümü | bugün soru sor
  • başarılı olur mu bilmiyorum ama tarafsızlığı konusunda her kesimin onayını alabilecek bir aday olarak ilk aklıma gelen isim (bkz: şansal büyüka)

bir alttaki yazara kesinlikle katılıyorum. benim aklıma gelmemişti doğrusu. (bkz: mustafa denizli) çok daha iyi bir aday olabilir.
  • bence futbolun içinden gelen bir insan olmalı ve bu isim benim için mustafa denizli.büyük takım taraftarları karşı gelmez bu isme zaten hepsini şampiyon yapmış tek hoca.
  • takımların onayını filan soran yok bu durumda. reis ne derse o olacak. kuzum siz hollanda'da filan mı yaşıyorsunuz acaba?
  • (bkz: ahmet necdet sezer)

üniversiteliler bile bilmez. serbest çağrıştırdı.
  • (bkz: #86631140)

saray kimi isterse o görüşüne katılıyorum. seçenekler kombinleriyle birlikte şöyle;

1. rıdvan dilmen ve aykut kocaman: bana göre en güçlü ihtimal bu. rıdvan dilmen başkan aykut kocaman milli takım teknik direktörü.

2. servet yardımcı ve şenol güneş: ikinci ihtimal mevcut düzenin devamı adına düzenin içinden gelen zaman zaman gölge başkan denilen servet yardımcı başkan şenol güneş teknik direktör. bunun çalışmaları başladı.

3. rıdvan dilmen ve şenol güneş: düşük bir ihtimal olmakla birlikte eğer yaşadığımız şu günlerde şenol güneş kapağı milli takıma atabilirse saray’dan rıdvan biraz hocayla çalış başarısız olursa aykut’u getirirsin baskısı gelebilir. şenol güneş’i 2-3 ay için getirip gönlünü kırmazlar.
  • (bkz: şenez erzik)
  • alex de souza olabilir. ya da oğuz çetin, ergün penbe, metin tekin.
  • imam hatipli biri olur rahat olun gençler.
  • (bkz: yılmaz vural)
  • türkiye vatandaşı olmayan herkes. oradaki baskiyi yenecek adam tanımıyorum. disardan bir adam gelsede yer onu basın.