şükela:  tümü | bugün
  • aslında (bkz: kızılcahamam çam resort termal spa hotel) rezaleti olarak da açılabilecek başlık. çok özet geçerek şöyle ifade edeyim; seminer için bir otele gidiyorsunuz , odanızdaki tül perdenin sol alt tarafında yırtık olduğunu görüyorsunuz ama umursamıyorsunuz, çünkü bu zamana kadar seminere gittiğiniz her yerde yırtık perde , yanmış halı görmeye alışkınsınız. ne zamana kadar umursamıyorsunuz? çıkış işlemi yaparken sizden 250 tl isteninceye kadar..sonra ısrar ediliyor siz parayı ödüyorsunuz tutanak tutmak istiyorsunuz ama oteli terketmeniz isteniyor ve sonrasında polis olaya dahil oluyor...
    kendi çalışanları kontrol ettiği için gözlerinden kaçmazmış...haksız yere para alan bu otelin her tarafı mescit, otelde vakit ve cuma namazları için imam var , namaz kılarken kime ne kadar kaktırabiliriz diye düşünüyorlar oysa (bkz: gerçek müslüman bu değil) değil mi??
    sinirimi ve detayları tam ifade edemiyorum şu an hava alanındayım ve telefonumun şarjı bitmek üzere..ayrıca (bkz: pegasus) tam 4 saat rötar yaptı...tanrı da ankara da beni sevmiyor anladım...(bkz: 10 ekim)
    edit tüketici haklarına başvurmayı düşünüyorum , bu konuda bilgisi olan varsa yeşillendirebilir mi?
  • sen bu siteye boşuna mı üye oldun dedirten başlıktır. (bkz: bir otelin kalitesiz olduğunu gösteren detaylar)
    bir otelin adında termal, resort, spa varsa, isterse ortalığı bok götürsün, fiyatı yüksektir. gördüğünü o gün şikayet edecektin.
    kızılcahamam 90'larda cemmat (bkz: fetö) keşfedene kadar küçümen bir ilçeydi. sonra arka arkaya termaller, spalar açıldı da büyüdü. akp önemli toplantılarını burada yapar, fetö örgütünün önemli kararları burada alınırdı. halen de tarikat büyük başları ara ara bu ilçede toplanır.
  • ben bu siteye üyeyim de bakanlık dinlemiyor denilen başlık. odalarına koydukları kabe’yi gösteren oklar, seccade vs. ile cami yeşilini gösterip dolar yeşiliyle mest olan yapıların oteli.