• desteklediğim kampanya. her yazar değilse de belli karmaya sahip yazarlar referans olabilirler bence, gayet de güzel olur.
  • yeni mağduriyetler yaratabilecek bir öneridir. bunun yerine daha iyi bir plan gerekiyor.

(bkz: here goes nothing)

fikir 1: sözlüğe giriş kolay ama barınmak zor olsun. yani çaylaklar beklemeden yazar olsun ama sözlük yazarlarının yeterli sayıda oyları ile yazarlıktan atılabilsin.

fikir 2: mevcut uygulamada çaylakların yazdıkları nedense ayrı bir yerde gözüküyor. çaylak yazarların yazdıkları, çaylak yazısı olduğu belli olacak şekilde olmak kaydı ile, yazar yazıları ile birlikte gözüksün. çaylaklar bölümü kaldırılıp yazarların yazıları ile birleştirilsin. çaylak yazısının altında bu çaylak yazar olmalı gibi bir düğme olsun. yeterince yazardan onay alan çaylak, yazar olsun. gg durumları olmaması için çaylağın yazdıklarını sadece giriş yapmış kullanıcılar görebilsin.

çok mu demokratik oldu? bize uymaz mı?
  • biri bana da el atsin dedigim kampanya. yazasim gelmiyor artik.
  • kampanya kabul görürse 16 adet çaylağa referans olabilirim. yalnız şöyle de bi durum var; kondüktörler zaten çaylaklara referans olabiliyorlar. çok kafam karıştı.. matematiğin bittiği yerdeyim :/
  • vakt-i evvel olur ki (biliyorum lanet olsun hiç biriniz aramaya zahmet etmeyeceksiniz, 2003 yılında), bir dolu yazar kişi sevdiceğinin de yazar olmasıyla sonuçlanmış eski zaman denemesi.

eski zaman denemesi olarak kalması daha hayırlıdır.
  • ne demisler babanin oğlu da gelse referans olma.
  • (bkz: diiitt geciniz)

akbil hizmeti, destekliyorum, yazık değil mi zehir gibi kafaların fikirleri sıra bekliyor, peh...
  • sözlüğün belediyeye dönüşmesine sebep olacak kampanya.
  • karması 600 ün üzerinde olan yazarlara verilebileceğini düşündüğüm öneri
  • sözlüğün kalitesi dibe vurmuş, troll sayısı saçma sapan yazar alımları yüzünden katlanmışken son derece gereksiz bir uygulamadır. referansla çaylak alacaklarına referansla troll temizliği yapsınlar, şuralar eskiye döner.
hesabın var mı? giriş yap