şükela:  tümü | bugün
  • yersen diyorum.

başlığın sahibi olarak peşinen beyan ediyorum, yanlış bilgidir.

geri zekalı olan bu fetöcü tayfa değildir. ama bizi geri zekalı yerine koyanlar var.
    binlerce subay, hakim, savcı, onbinlerce memur, binlerce iş adamının fetöcü diye yakasına yapışıldı. yüzlerce okul kapatıldı.

başta iktidar partisi olmak üzere hiç bir siyasi partiden ilaç için bile bir tane fetö'cü bulmayanlar bizi resmen geri zekalı yerine koyuyorlar. gezi zekalı olabiliriz ama geri zekalı değiliz.
  • ulan ben de after parti, home parti gibi aktivitelerde fazla alkol içmeyenlerden bahsediliyor sandım*
  • kendi ayağına kurşun sıkmamak içidir. nokta.

fetö giderayak altın bir pas attı. şimdi fetö'yü kullanıp, 7/24 yandaş medyanın bombardımanı ile de çıkarılaran ohal ile ülkeyi istediği şekle biçime getirme olanağı oluştu.

bu arda yer darlığından 'her yere sızıp siyasi partilere sızamayan geri zekalılar' olarak açılamamıştır.

olayın alkol ve alemlere akma boyutuna dalmak isteyenler için
    şu başlık önerilir.
    (bkz: her yerde sızıp partilerde sızamayan geri zekalılar)
  • kurulduğu andan itibaren ak partiye oy verdim, erdoğan ı çok seviyorum, temmuz nanesi sebebiyle işsiz kaldım. bu konuda kırgın veya kızgın değilim.
    ama hiçbir siyasinin ucundan yada kıyısından uğramayan, sıradan vatandaşa gücü yeten bu keskin uygulamaya sinir oluyorum.
  • sızmışlar, sızmışlar akp dışında tüm partilere sızmışlar.

uzaktan şöyle bir ses duyuluyor.

'kulak verdik. akp'ye kesinlikle sızmamaıştır ve de bir zamanda da sızamayacaktır.
    var diyen varsa şöyle silivriye ve sincan'a doğru bir gelsin. dinlendirelim. '

(bkz: 7 kasım 2016 izmir belediyesi'ne fetö operasyonu)
  • (bkz: #64304654)
  • valla biz kaç senedir o kadar partiliyoruz, dibine kadar kopuyoruz ama öyle böyle değil. ben bizim partilerde bir kere bile fetöcü göremedim. yani gelse de biz anlarız abi. hoş kriptolar tanınmamak için içki içiyor, şoko partisi falan tarzı takılıyorlar diyorlar ama yok abi görmedim yani. bir tek bir arkadaş bir gün itü'lü bir çocuk getirmişti, ondan şüphelenmiştik ama duyduk ki tankın önüne falan yatmış o da.

çok sızılmak istenip sızılamayan partilere sızamayan, ama partilerde sızanlara özenen, sızmayı başka yerlerde becerip, bir tek partilere sızamayan gerizekalılar.