şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle aramaya inandım, ancak bulamadım, eğer var ise lütfen gereği yapılsın.

mark zuckerberg'in başımıza bela ettiği tiptir. instagram'a ayrı, facebook'a ayrı, whatsapp'a ayrı story atar bu tipler, ilgi budalalarıdır şahsıma göre.
  • mükemmel bir hayatım var, herkes görsün ve kıskansın.
  • gerçek arkadaşı olmadığı için boşluğu sanal arkadaşları ile doldurup sosyalleştiğini zanneden kişidir.
  • gördüğümde hızla uzaklaştığım insan tipi. ciddi psikolojik sorunları vardır bu insanların. bir mekana sadece story atmak için gider, tatilini bunun için yapar, evde tek kendine hazırladığı sofrayı bile 80 milyon izleyecek diye özene bezene hazırlar. kısaca kafayı yemiştir, haberi yoktur.
  • narsistik kişilik bozukluğu
    hayatınızı güzelleştirmek için acilen def edin bunları.
  • hikayesini izleme olsun bitsin. ülkenin bütün derdi bitti, bir hikaye derdi kaldı.
  • zorla izletmeyen tiptir.

1- story değil hikaye.

2- kimse sizi bir koltuğa bağlayıp sosyal medya hikayelerinizi zorla izletmiyor.

3- insanların basit bir sosyal medya paylaşımını kişilik bozukluğu olarak tanımlamanız ne derece nefret dolu olduğunuzu gösteriyor.

4- her yerde deli gibi hikaye paylaşan insanlar %90 gerizekalıdır. *
  • ınstagram, facebook, snap chat kapatılsa intihar eder.
  • bu konu hakkında yazılan şeyler, açılan başlıklar da bu konuya dönüşmeye başladı ha.. açıklaması yüzlerce kez yapıldı. verilen mesajlar ;

1- ben güzelim / yakışıklıyım
    2- arabam var / işim iyi
    3- zenginim / sana bakarım / takılabiliriz
    4- çocuğum tatlı / bak çocuğum çok tatlı / çocuğum aşırı tatlı
    5- politik bir insanım / aşırı politiğim bak gündemi takip ediyorum / ölcem politiklikten
    6- kitap okuyorum / entelim ben / kitap okuyorum demiş miydim?
    7- bak geziyorum / tatildeyim ben / heyy geziyorumm :(