şükela:  tümü | bugün
  • her yere üniversite açmak marifet değildir. önemli olan ihtyaca göre planlamaktır
  • en azından yolu bile olmayan ilçelere meslek yüksel okulu açılmamalıydı.
  • kısa vadede, orta vadede, uzun vadede hiç bir vadede işe yaramayan hatta aksine uzun vadede ülkeye zararı olan yapılaşmadır. bak yapılaşma diyorum üniversite kurulması demiyorum.

(bkz: apartman üniversitesi)
    bakınızın içi, üniversitelerin içinden daha dolu, bak o kadar diyorum.
  • her köşebaşındaki marketten farksızdır. konu maalesef eğitim kalitesizliği olarak oraya doğru gitmektedir.
  • ülkeyi yokuşa sürükler.
    200 civarı üniversite görünümlü kurum var ülkede ama 15-20 tanesi eğitim veriyor. diğerleri çöp.
    ahlaksızlıktır bu yapılan. işsiz ordusu geliyor, şu an üniversitede okuyan milyonlarca insan 4-5 sene sonra işsiz kalacak.
    her bölümde sıkıntı var artık tıp dışında. onda da sıkıntılar çıkacak gerçi ileride. yetersiz eğitim veren tıp fakülteleri dolu ülke.

her yere üniversite açmak ahlaksızlıktır, kendini bilmezliktir. ülke boku yiyor, daha da batacak ileride.keşke böyle olmasaydı.
    sırf 18 yaşından büyük diye oy kullanma hakkına sahip olan orospu çocukları yüzünden gençler olarak bizim geleceğimiz yanıyor.
    orospu çocukları.