şükela:  tümü | bugün
  • biz de sağlıklı yaşam destekliyoruz, biz de göt göbek salmaya karşıyız ama her mesafeye her hava koşulunda yürünmez ki diyerek patladığım insan modelidir.

okula gelirsin bomboş ring geçer olsun yürüyelim der, arabayla yarım saatten kısa sürede gidilebilen her yere yürümek ister. tek yürümeyi de sevmez haspam.

edit: ulan neden bu kadar kötülediniz. yürümek isteyen yürüsün ben yanındakini zorlayana gıcık oluyorum.
  • benimdir. sevgilimle yürüyerek dünyayı gezmeyi planlıyoruz. neden ? çünkü fakiriz. ve her yere yürüyerek gidelim insanları olmaktan gurur duyuyoruz. çok havalı.
  • en kısa zamanda askere gönderilmesi gereken insanlardır...dağ bayır yürüyüp, eve geldikten sonra asfaltı öpmezse ben de bir şey bilmiyorum....
  • benden uzak allaha yakin olsunlar.
  • bu illet hastaliktan ben de muzdaribim. bir de hizli yuruyorum ki, amaan dusman basina. uzgunum ama siz zenginler bizim gibi pis fakirleri anlayamazsiniz.
  • şehirler arası ulaşımda otostopu tercih ederler.
  • park yeri arama derdine düşmek istemeyen insandır.
  • sağlıklı yaşamla alakası yok aslında sıkıntıya gelemeyen insandır. toplu taşıma ayrı dert, trafik ayrı dert. vapur ve yürümek en rahatı.. gerisi sinir, stres, sıkıntı..
  • işten eve arabayla 45 dakikada, yürüyerek 30 dakikada gitmemle adapte olduğum insan grubu
  • uzun yıllardır kadıköy'de yaşıyordur. alışveriş işleri için, bişeyler yemek-içmek için 5-10 dakka yürüme mesafesinde tonla alternatifi vardır. he belki fenerbahçe'ye belki abartıp caddebostan'a kadar da yürümek isteyebilir sonuçta kullanabileceği güzel bi sahil yolu mevcuttur ve yürümek keyif verir. moda'dan başlar yogurtcu parkı'ndan sonra kızıltoprak'ta bi süre caddeden devam edip tekrar kalamış sahil yoluna sapar, fenerbahce ordu evi'nin arka yolundan 15 dakka sonra caddebostan sahil'e varmış olur mesela. araba da öyle yatar kapıda. tek derdimiz bu olsun amk.