şükela:  tümü | bugün
  • dolandırıcı bir ip tv firması.
    para kaptırmak istiyorsanız bu adamdan hizmet satın alabilirsiniz.
    serverları fb-gs derbisinin olduğu bu akşam patlamıştır. kanallar açılmıyor diye mesaj atıyorum adam bana link atıyor fb-gs maçı için. tvde izleyemiyorum bunu diyorum aç pcde izle diyor. tvye bi şekilde linki atıyorum sonra bi bakıyorum sadece bein sports 1 kanalı var bu playlistte. arkadaş ben internetten link bulurdum zaten maç için zahmet ettin ya.

adama benim amacım maç seyretmek değil diğer kanallara giremiyorum diyorum ben sizin için gittim yedek server aldım 400 euro'ya sen bide kalkmış sitem ediyorsun diyor ve whatsapptan engel atıyor. ben dedim sanki git server al bana maç izlet illa diye.

işin özü siz siz olun bu tarz dolandırıcı kansızlara para kaptırmayın. daha esnaf daha muhatap bulabileceğiniz bi yerden ip tv hizmeti satın alın.

edit : ben bu entryyi girdiğimde görüldüğü üzere henüz 2 entry girilmişti bu başlığa. kötü bir yorum geldikten sonra "dolandırıcı anandır" diye mesaj atan annesini sevmeyen bir kardeşimize aittir bu illegal yayın platformu ve kötü yorum geldikten sonra hemen kankalarına whatsapptan mesaj atıp güzelleme entrylerini döşer buralara.
  • iki üstteki arkadaşın sattığı bir şey galiba. evlerden ırak.
    bir de para kazandırıyorsunuz bunlara.

edit: guzelleme entryleri de pespese dosenmis. ne guzel tezgah kurmussunuz lan :)

bu arada hicbir iptv kullanicisi degilim. arkadasi da tanimam ama kufurlerinden karakterine dair bir cikarimda bulundum.
  • kulladığım iptv ler içinde en temiz en sorunsuz çalışanı. derbi günü yayın gitmesin diye adam yedek server kurup tüm üyeleri bir wp grubuna toplayıp teyakkuzda bekledi lan. daha ne yapsın adam. digiturk play bile böyle bir sistem kurmuyor. hoş orjinal yayına hiç bir şey olmadı yedek server a da gerek kalmadı. hera candır, seviniz sevdiriniz.
  • iptv nedir, nasıl kullanılır bilmeyen liselilerin ve 70 yaş üstü amcaların almaması gereken bir server. onun dışında güvenle kullanılabilir. admini gereksiz sorular dışında ilgilidir. ayrıca işin parasında değildir. zaten üyelerin önemli bir kısmı “bugün verecem, maaşım yatacak, dayım doğum yapacak” diyen uyanıklardan oluşur. tüm bunlar ışığında kendi serveriniz gibi rahatça kullanabilirsiniz ama siz kendi serveriniz olsa bile kullanamayacak seviyedeyseniz lütfen başka yerlere gidin.
  • iptv alırken kimlerle muhatap olacağınızı yukarıdaki yazılardan anlayabilirsiniz. bu iptv de diğerleri gibi illegal. "kanunsuz olmasından bana ne?" diyenler için de bir, iki kelimem var.

1) ucuz etin yahnisi...

2) illegal ortamın dolandırıcısı bol olur.

sonra aksaray disko-barlarında fahişelerle yatacam derken, kendini senet imzalarken bulanlara dönersiniz. ben baştan uyarayım. para sizin, hayat sizin.

bana ne?
  • adam yedek server almış derbi günü kimseyi mağdur etmemiş ama diyorlar ki ben beinsportun linkini bulurdum zaten bana kanal d lazım. lan zaten derbi günü oturup kanal d izleyen de ne bileyim. bir de beinsportun linkini netten bulupta karasal yayını bulamamak da evlerden ırak bir şuursuzluk sanırım.

başarılı bir iptv yayıncısı. tavsiye ederim.
  • kullandığım kadarıyla gayet başarılı ve ilgili satış politikası olan bir arkadaş . kendisiyle ekşi sözlük vasıtası ile tanıştım. daha önce bir çok ip firması kullandım ancak hiç bu kadar rahat ulaşabildiğim olmadı. sorunu bildirmenin akabinde çok kısa bir sürede dönüş sağladı ve bir şekilde sorunuma çözüm getirdi. sorun yaşamadım mı ? tabi ki yaşadım. lakin burada hizmeti sağlayan arkadaşın ilgisine ve çözüm sunup sunmadigina bakarım ben. başlığı açan arkadaş bir sorun yaşamış , belli ki mağdur olduğunu da düşünüyor. ama böyle işlerde anlık çözüm bekliyorsanız veya bu tür senede 1 2 kere olan dev maçlarda sorunsuz izleme istiyorsanız gidip yayıncı kuruluşa aylık aboneliği deneyin. buradan bu zamana kadar sorunsuz hizmet sunan hera server sağlayıcısına da bir kez daha teşekkür ederim.
  • ben de 1 aylık paket aldım, öncesinde test etmiştim 1 gün. maç yayınından da genel yayınından da gayet memnun kaldım.

sonrasında devam eder miyim etmez miyim bilemiyorum ancak iptv alacaksam yine bu arkadaştan alırım.

maç akşamı evet devre arasında bende de bir kopma oldu ancak hızlıca şahsen ilgilenerek çözdü. yukarıdaki eleştirilere katılmıyorum.

tanım: iyi bir insanın yönettiği iptv
  • ip’sini, tv’sini bilmem ama klasik esnaf kafasinda birinin sahibi oldugu olusum, belli. kufur cok guzel bir anahtardir, insani afise eder.

musterilerine degil, herhangi birine bu sekilde kufur edebilen insan iyi bir insan olamaz.
    bu tiplerle alisveris te edilmez muhabbette.

teknik yetersizliklerinizden dolayi bol kufur mu yemek istiyorsunuz? hemen iletiseme gecebilirsiniz!
  • kullanmadım ama bana samimi geldi. bir sonraki sene için alternatif listeme ekledim.