şükela:  tümü | bugün
  • çok beğendigim iptv serveridir. donma yok kalite çok
  • dolandırıcı bir ip tv firması.
    para kaptırmak istiyorsanız bu adamdan hizmet satın alabilirsiniz.
    serverları fb-gs derbisinin olduğu bu akşam patlamıştır. kanallar açılmıyor diye mesaj atıyorum adam bana link atıyor fb-gs maçı için. tvde izleyemiyorum bunu diyorum aç pcde izle diyor. tvye bi şekilde linki atıyorum sonra bi bakıyorum sadece bein sports 1 kanalı var bu playlistte. arkadaş ben internetten link bulurdum zaten maç için zahmet ettin ya.

adama benim amacım maç seyretmek değil diğer kanallara giremiyorum diyorum ben sizin için gittim yedek server aldım 400 euro'ya sen bide kalkmış sitem ediyorsun diyor ve whatsapptan engel atıyor. ben dedim sanki git server al bana maç izlet illa diye.

işin özü siz siz olun bu tarz dolandırıcı kansızlara para kaptırmayın. daha esnaf daha muhatap bulabileceğiniz bi yerden ip tv hizmeti satın alın.

edit : ben bu entryyi girdiğimde görüldüğü üzere henüz 2 entry girilmişti bu başlığa. kötü bir yorum geldikten sonra "dolandırıcı anandır" diye mesaj atan annesini sevmeyen bir kardeşimize aittir bu illegal yayın platformu ve kötü yorum geldikten sonra hemen kankalarına whatsapptan mesaj atıp güzelleme entrylerini döşer buralara.
  • kafam seninle güzele hitaben, benim ilk günden beri tarzımı bilen bilir özetle, kendisine daha önce de belirttim embesil olduğunu, bir kez daha yazayım, kendisi tasdikli bir embesil. ben ne dedim de la pena nickimle, eğer sizde bunlar gibi embesil iseniz , sizinle anlaşamayız lütfen başka iptvcileri tercih edin.

3 maç da test aldı, hatta 4.yü istedi , yeterince vermedim mi dedim, kendisi götünü o kadar değerli sanıyor ki, bunun gibi çok tip var, neyse vip paket alacam dedi. 1 ay vip paket tanımladım, ya bu değildi dedi , 2 kere paket değiştirtti, koduğumun ss iptv sine eklemeyi bilmiyor , dosya da whatsapında duruyor. yayını gitmiş. canım 4-5 saat cevap alamayınca seni ekşiye yazacam, youtube a girip ss iptv ekleme yazmak yerine bize gelip dolandırıcı yazmak , şerefimize laf etmek daha kolay.
    20 tl verdi bak 20 tl, 10 tl sı yayın bedeli zaten, 10 tl için bu herifler günlerce uğraştım, bu embesil herife iade kargo girmesini bile öğretemedim. sonteklife ben yazdım şu malın parasını iade edin diye. ben uğraşıyorum bak altını çiziyorum bu kansız , namussuz herifin parasını iade edebilmek için, biliyorum çünkü bu tiplerin nasıl 3 kuruşluk çıkarları sarsılınca köpekleşebildiğini. köpeğe köpek gibi davranacaksın , bu hayatın kuralı böyle.

(küçük aklını ve face de embesilliğini , nasıl bir şark kurnazı olduğunu teşhir etmiştim dilerse yeniden ederim, adam doymuyor çünkü ezikliğine , dinsizin hakkından imansız gelir)

ayfonunusatanbilge diğer, embesilin teki. bu iki embesil de içi fesat gerçek dolandırıcılardır. ağır konuşacağım çünkü bu işin boku çıktı , bazı şeyler bu kadar ucuz , bu kadar kolay olmamalı.

bende 3 panel var, bulunduğu paket dün akşam saldırı aldı, ben bunlara 100 kere mesaj attım , yedek server, ücretsiz panel değişimi diye aylardır yazıyorum , yetmedi derbide kurtarmak için 400 euro ya server kurdum. 400 kadar kişiyi kurtardımda..! kalan boş 300 kişilik yer için ekşide link dağıttım. saniye teklemeden , donmadan..! parasında olsam korsan yayın aldın donar göçer napayım derdim ama 400 euro bayıp sırf bu maç da sorun yaşayanlar olabilir diye sistem kurdum. 3 aydır yayın veremeyen yerler malumunuz. 3000 üyem var, zaten bana yüzlerce kişi yazıyor paneli kopan veya kendi sorunu dahi olan. hiç görevim değilken bunları yaptım , herkese yetişmeye çalıştım ve bu karektersize dedim ki, al yedek server kurdum maçı izle idareten. ulan yazıyor da yazıyor, vay efendim tek kanal varmış , ulan gerizekalı şarlatan, maç kanal d de mi ? internetten link varmış siktir git ordan izle ozaman, ne kadar ucuz beyinlisiniz. binlerce kişiye o an maç izletmeye çalışıyorum ama neymiş beyfendinin tam da maç anı diğer kanalları izleyesi tutmuş, bekle ozaman, herkesi bırakacam özel muamele mi çekecem sana ? yayını mı kestim göt ? olm sen nasıl bir puştsun lan ? nasıl bukadar köpekleşebiliyorsunuz siz ?

olm var ya allah sizin gibi tiplere düşürmesin, karektersiz itler, sizin gibi müşteri kılıklılara lanet olsun.
    size hodri meydan benim dolandırıcı olduğumu kanıtlamayan namussuzdur. ve sen namussuzsun. kanıtlayamacağını adın gibi biliyorsun, tek amacın gelip ocluk yapmak. bu kadar ucuz , 5 paralık insanlarsınız çünkü ikiniz burda, ikiniz dışarda. aptal esnaf olsam bu tarz mı yazarım ben.

ekşiye yazacam ekşiye yazıcam, hayattaki tek vasfınız, 31 malzemeniz ekşiye yazmak. ulan birde haklı yanınız olsa bir şey demiyecem, donuyor , bok gibi yazsanız ses etmeyecem. ahlaksız, arsız herif. ne kolay lan insanlara dolandırıcı yazmak. dolandırıcı olan anandır diyince de ağlıyorsunuz sonra.

buda girsin bir yerinize. anlayana. ben esnaf değilim diye 50 kere yazdım, eleştirebilirsin , sevmeyebilirsin, itin biriyim belki de ama beni satın almış gibi davranana, iftira atana, götlük yapana ağır konuşurum dedim ha bak tekrar yazıyorum, yukarıdaki iki karekter fukarasının yazdıkları , benim yazdıklarımdan daha doğru geliyorsa, en ufak bir şüphe yaratıyorsa sizde, hiç bana gelmeyin, efendiye efendi , göte göt gibi davranmak benim hayat tarzım. bir sürü iptvci var, 8k , donmayan, dünyanın en iyi sunucuları, uzman mühendisler. onlara gidin. rica ediyorum. yukardaki herifler gibiyseniz, allah düşmanımın başına vermesin böyle tipleri.

edit. ekleme, yazım düzeltme.

edit 2. bilale anlatır gibi anlatayım. kafanız güzel çünkü.

ben kimseye durduk yere küfür etmem. siz hakkaten nasıl kafalar yaşıyorsunuz anlamak zor. sen bir insana mesnetsiz iftira atacaksın, kendi gerizekalılığından ötürü dolandırıcı yazacaksın, iyi niyetli olduğum halde puştluk yapacaksın, beni zerre tanımadan, her bok konuda yetkili kişiymişsin gibi götünden çıkarım yapacaksın, küfür ettiğimde de vay efendim çok ayıp. küfür eden adam iyi adam olur muymuş. canım. sözde senin gibi hiç küfür etmeyenler sinsi , içten pazarlıkçı ve ikiyüzlü oluyorlar genelde swh.
    diğer çok bilmiş arkadaş da, hiçbir belge olmadan bana destek çıkıldı ya, o o ne güzel tezgah kurmuşsun. tam tipik türk insanı karektersizliği. sevişmeyi ayıplayıp çoluk çocuğa salçanan ikiyüzlü ahlakçılardan farkınız yok benim gözümde. game of thrones ot bok linki dilenip, korsan yazılım, windows kullanan tiplere göre dünyanın en ayıp işi bu. sorsan hayatında telifsiz şarkı bile dinlememiştir göt. hakketen bu sözlükte diyalektik kurma engelli ağır gerizekalılar var bunu anladım. küfür ediyorum ama dünyanın en tatlı insanıyım. beni kendimden, ailemden iyi mi tanıyacaksın, haydi.
  • ya kardeş 2 embesil yüzünden bunları yazmaya değermiydi ? alacağı olan tirsip almaz.
  • iki üstteki arkadaşın sattığı bir şey galiba. evlerden ırak.
    bir de para kazandırıyorsunuz bunlara.

edit: guzelleme entryleri de pespese dosenmis. ne guzel tezgah kurmussunuz lan :)

bu arada hicbir iptv kullanicisi degilim. arkadasi da tanimam ama kufurlerinden karakterine dair bir cikarimda bulundum.
  • kulladığım iptv ler içinde en temiz en sorunsuz çalışanı. derbi günü yayın gitmesin diye adam yedek server kurup tüm üyeleri bir wp grubuna toplayıp teyakkuzda bekledi lan. daha ne yapsın adam. digiturk play bile böyle bir sistem kurmuyor. hoş orjinal yayına hiç bir şey olmadı yedek server a da gerek kalmadı. hera candır, seviniz sevdiriniz.
  • iptv nedir, nasıl kullanılır bilmeyen liselilerin ve 70 yaş üstü amcaların almaması gereken bir server. onun dışında güvenle kullanılabilir. admini gereksiz sorular dışında ilgilidir. ayrıca işin parasında değildir. zaten üyelerin önemli bir kısmı “bugün verecem, maaşım yatacak, dayım doğum yapacak” diyen uyanıklardan oluşur. tüm bunlar ışığında kendi serveriniz gibi rahatça kullanabilirsiniz ama siz kendi serveriniz olsa bile kullanamayacak seviyedeyseniz lütfen başka yerlere gidin.
  • iptv alırken kimlerle muhatap olacağınızı yukarıdaki yazılardan anlayabilirsiniz. bu iptv de diğerleri gibi illegal. "kanunsuz olmasından bana ne?" diyenler için de bir, iki kelimem var.

1) ucuz etin yahnisi...

2) illegal ortamın dolandırıcısı bol olur.

sonra aksaray disko-barlarında fahişelerle yatacam derken, kendini senet imzalarken bulanlara dönersiniz. ben baştan uyarayım. para sizin, hayat sizin.

bana ne?
  • adam yedek server almış derbi günü kimseyi mağdur etmemiş ama diyorlar ki ben beinsportun linkini bulurdum zaten bana kanal d lazım. lan zaten derbi günü oturup kanal d izleyen de ne bileyim. bir de beinsportun linkini netten bulupta karasal yayını bulamamak da evlerden ırak bir şuursuzluk sanırım.

başarılı bir iptv yayıncısı. tavsiye ederim.
  • nasıl acımasızca eleştirildiğini görünce şok girdiğim mükemmel servis. bu arkadaşımız bana bundan yaklaşık 1 ay önce 1 aylık iptv hediye etmişti. bakın normalde 30 dakika bile vermezler ama ben 30 gün boyunca izledim yayınını. karşılıksız. ve biter bitmez 1 aylık satın aldım. bu bitince de 12 aylık alacağım. o kadar memnunum.