şükela:  tümü | bugün soru sor
 • arenanin daha sonra cok fazla tazminat odemis oldugu ve su an turkiyede satisina izin verilen, surubu cok sahane olan bir set...
 • insulin iğnesi kullanan diyabet hastalarının beslenmelerine yardımcı diyet paketi ve programı. kozmetik ürünleri var, çayı var. kaliteli ürünler.
 • pazarlama stratejileri şöyledir;
  otobus vapur tren farketmez 500 ml. seffaf şişe içinde sidik renkli bir sıvı ile dolaşılır... sonra en şisman adamın yanına oturulur cekete iliştirilmiş rozeti şişman adamın gözüne sokar gibi yakınlaşır (bkz: kilonu kontrol et) şişman adam bu şişeyi ve rozeti görünce dayanamaz atlar nasıl yani...işte o anda her şey birmiştir... 2 gün sonra o şişman adam da aynı taktikle dolaşır tıpkı titana dolaşmış umut gibi...
 • genellikle gazetelerde gördüğünüz "büyük bir amerikan şirketinden 30 cesur kişiye şahane iş fırsatı" tadındaki ilanların sahibidirler. koşarak uzaklaşın.
 • kafeini kahveden daha da uzun süre ayakta tutturan çaya sahip olan firma.
 • gazetede ilanını görüp, "ulan bu da ne" diyip geçen pazar günü* taxim hill otelindeki toplantılarına katıldığım gubik şirket. önce kapıda adınızı ve telefonunuzu bir kağıda yazıyorlar. sonra içeriye toplantı salonuna alıyorlar. içeride sizi asereje a e bıdıbıdı müziği ile karşılıyorlar. daha sonra ibik soyadlı bir kadın öne çıkıp abidik gubidik bir konuşma yapıyor. bir kaç foto gösteriyor, ürünü kullananları sahneye çıkartıp aşağı kontrol ettim, yukarı kontrol ettim sözcüklerinden sonra kopan alkış tufanını yönetiyor. rozetliler sanki kafayı yemiş gibi görünüyorlar, beyinleri yıkanmış gibi. neyse daha sonra bir adam geliyor. size nasıl para kazanacağınızı anlatıyor. tabii akıllı iseniz ne zaman ara verileceğini düşünmeye başlıyorsunuz. verilen ilk arada da kaçıp gidiyorsunuz. sonraki günlerde ise sizi davet eden kişi sürekli cep telefonunuzdan sizi aramaya başlıyor. telefona cevap verilmemesi farzdır..

  yazarın notu: aramaya devam ederlerse telefonu açıp ne kadar gubik bir işin içinde olduklarını söyleyecem..
 • yakın zamanda trüf falan gibi malzemeler de çıkarıp hadisesini keyifli hale getireceğini umduğumuz firma...
 • son zamanlarda internette dolasan upuzun bir maillerde zararli oldugu ve amerikada yasaklandigi belirtilen zayiflama urunu..
 • bu ürünlerin herhanği bir zararı bulunmamakta, onun sapını ve bunun kökünü draje haline getirip pazarlıyorlar.

  olayın espirisi şu : bu malzemeler su ile birleşince midede şişiyor. tokluk hissi veriyor. bide progrm gereği o kadar çok su alıyorsunuz ki canınız hiç bişey yemek içmek istemiyor. ürünlerin içindeki besin ve mineral miktarı düzgün kullanıldığı takdirde vücudun ihtiyaçlarına cevap verir miktarda.

  örneğin ben şu şekilde kullanıyorum :

  sabah draje şeklindeki bitki kökleri + 500 ml su
  yarım saat sonra 125 ml meyve suyu + 125 ml su + 2 kaşık shake tozu bileşimli protein ihtivalı içecek (bunu yemek olarak kabul ediyoruz)

  öğleye kadar min. 2 lt su içilecek
  ayrıca 3 bardak bitki çayı içilecek (kendi özel çayı, inanılmaz enerji veriyor. extacy almış tavşan gibi oluyonuz.)

  öğlenle yemeğinden önce yine draje şeklindeki bitki kökleri + 500 ml su
  ve akabinde ölümlü insanlarla beraber normal bir porsiyonla yemek.

  akşama kadar min. 2 lt su içilecek
  ayrıca 3 bardak bitki çayı içilecek (kendi özel çayı, inanılmaz enerji veriyor. extacy almış tavşan gibi oluyonuz.)

  akşam draje şeklindeki bitki kökleri + 500 ml su
  yarım saat sonra 125 ml meyve suyu + 125 ml su + 2 kaşık shake tozu bileşimli protein ihtivalı içecek (bunu yemek olarak kabul ediyoruz)

  gece yatmaya yakın çok kazınırsanız bi tane meyve (posalı şeyler tercih edin. portakal elma filan, muz yerseniz cır cır oluyonuz.)

  ahada bu programı uygulayarak

  1. ay 13 kilo
  2. ay 7 kilo
  3. ay 3 kilo
  olmak üzere 23 kilo verdim.

  ben ki yılların oburuyum 228 kilo'dan 205 kiloya düştüm.

  ürünleri kullanmaya devam ediyorum ancak ilk aylardaki motivasyonum yok, arada kaçırıyorum. düzenli kullanamıyorum
  kilo vermiyorum ama almıyorumda.