şükela:  tümü | bugün
  • ''ya ilk aşklarımızın ilk aşkları biz değilsek?'' diye beni derin düşüncelere gark eden geçersiz kampanyadır.

edit: başlık başa kalmış.
  • o hisleri besleyemecegizden kendinize eziyet etmektir. her ask yeniden dogmaktir. her askta yeni birisindir. o yuzden her ask sancili surecler yasar. yeni kimligine burunuyorsunuzdur cunku. o anida birakip onunuze bakmaniz gerekir.
  • (bkz: allah korusun)
  • bir türlü şimdide yaşayamayanların hezeyanıdır.
  • çoğu kişi açısından anlamsız kampanya.

en azından benim için mümkün değil.

benim ilk aşkım, an itibariyle erkek oldu.

evet, yanlış duymadınız. cinsiyet değiştirme ameliyatı ile erkek oldu. geri dönsem beni siker valla.
  • zor olan kampanyadır. çünkü diyelim ki ben c kişisiyim, ilk aşkım da j kişisi, ama j kişisinin ilk aşkı da s kişisi, bu durumda ben j'ye dönerim ama j s'ye döndüğü için açıkta kalırım?
  • ilk aşkımın ilk aşkı olmadığımı biliyorum. ama dönsem dönülür mü? neden olmasın. bir ama daha ekliyorum burada: neden ki? zaten kalasım olsa onda kalırdım yahu.

tanım: desteklemediğim kampanya
  • facebook'un en büyük hizmetidir, bu düşüncenin yok olmasına fırsat vermesi. eskiden içer içer ah ulan nalan nabıyyon şan allahsız diye höykürürdük. kim bilir nerde kiminle nalan?
    tanrı facebook'u korusun ki, etrafımdan aldığım ve kendimin de bizzat deneyimlediği üzere, ilk aşkların çok öyle aşık olunacak durumları kalmamış oluyor. çirkinleşme vs değil kastım. yani bir his, ne o eski o ne sen eski sen. kız için hayatının bir dönemini sabahçı kahvesimodunda yaşamışsın, bakıyorsun şimdi bu mu diyorsun sana her yudum suda kezzap içiren.
    tabi aynısı benim için de geçerli, zamanında varsa aşk yaşayan benimle, bana bakıp bu ne lan diyebilir, hakkı. bu sebeple facebookta profil fotom falan hep ot böcek:) hep taze kalsın aşkı, abbovvv bu ne olmuş hani saçlar, nerde kaslar diyemesin.
    kimse ilk aşkına dönmesin işte, hayatın dinamizmine, kişinin evrilebilirliğine aykırı.

*ha dön dese laynnn diyip döneceğiniz de çıkar orası ayrı
  • (bkz: sıkıcı)
  • duyduğum en saçma öneri. hayatımda bir kez aşık oldum, o da hayatında bir kez aşık oldu. ilk ve sondu bitti. şu an ona döneceğime egemen bağış'ı öperim, çok ciddiyim bu konuda. üstüme gelirseniz yiğit bulut'tan makas bile alırım. ama ilk aşk meselesine girmem.