şükela:  tümü | bugün
  • kafası çok güzel şarkılar yapan grup.
  • demolarını dinledikten sonraki ilk yorumum çok kaliteli parçaların olduğu. özellikle kar yağar piyasadaki çok sayıda grubun sahip olmadığı güzellikte bir şarkı. fakat parçanın ismi karlar yağar olsa daha iyi olurmuş gibi sanki. dinledikten sonra ne demek istediğimi daha iyi anlayacağınızı tahmin ediyorum. benim olumsuz olarak sayabilceğim tek özellik gayri lafsi terennüm sayısının fazla oluşu.
  • odtü'de dinleme fırsatı buldum. tek kelimeyle berbat. o şarkıların sözlerini kim yazıyorsa sevgilerimi iletiyorum kendisine.
  • an itibariyle izlediğim osman adlı klipleri büyük beğenimi kazanmıştır. güzel ve farklı bir yerli grubu keşfettiğim için mutluyum.
  • her vatandasimizin derinliklerinde biryerinde bulunan kivirtma hislerini osman parcasi ile ortaya cikaran grup.
  • bu gece ortak bir arkadaşdan dolayı davulcuları neşetle aynı ortamdaydık taksimde, acayip sizden bizden biri. zerre böbürlenme zerre kasılma yok. osman mosman dediler arkadaslar, ben de bilmediğim için hiç anlamadım neşetin bu kadar meşhur bi grubun davulcusu olduğunu. bi mekana gittik osmanın klibinde oynamış olan yine bir o kadar tatlı iki insanla baya bi göbek bilem attik. sonuç itibariyle bu entryi kafam hafif iyi taksimden sarı dolmuşla dönerken yazıyorum ve neşet de çok kafa sakin dingin bir adam. hani davulcu değilim sosyoloğum psikoloğum dese yeridir.
  • osman adlı kliplerinden ilk görüntüler medyaya sızmıştır hehe. o değil de fena ötesi eğlenmiş bunlar klipte şakır şakır göbek atıyorlar, kendilerini ordan oraya fırlatıyorlar falan.bir de şöhret bu arkadaşları değiştirmez umarım çünkü hepsi teker teker acaip komplekssiz, tek derdi müzik olan ve sevgi kelebeği modunda insanlar.tekrar söylüyorum, yolları açık olsun!
  • osman klibinde "oynayan" arkadaşım sayesinde duydum herkes kırmızı'yı. "oynayan" derken, bayağı bildiğin göbek atarak çekmişler klibi. izlerken ben bile eğlendim. düğünün esas adamı osman olayı bitirmiş zaten...

geldi de osmannnnnnnnnnnnnn
    oynadı yandan
    çaldı da osman
    durmadı aslan

http://herkeskirmizi.com/
  • istikbali parlak grup. çıkış parçaları osman sağlam. umarım devamı gelir..
  • (bkz: osman)