• grup bu. tarzı ne bilemedim. buyrun bakın:
    http://www.myspace.com/herkeskirmizi
  • kafası çok güzel şarkılar yapan grup.
  • ilk albüm demolarını kendi çaplarında yayınlamış olan ve 31 mart 2009'da dogzstar'da seyrü sefere çıkacak orijinal grup.
    seviyoruz, zira bu adamlar beyaz yakalı isyankarlar. hayatın gerçeğini sol anahtarı ile delip, nanik çekiyorlar.
  • demolarını dinledikten sonraki ilk yorumum çok kaliteli parçaların olduğu. özellikle kar yağar piyasadaki çok sayıda grubun sahip olmadığı güzellikte bir şarkı. fakat parçanın ismi karlar yağar olsa daha iyi olurmuş gibi sanki. dinledikten sonra ne demek istediğimi daha iyi anlayacağınızı tahmin ediyorum. benim olumsuz olarak sayabilceğim tek özellik gayri lafsi terennüm sayısının fazla oluşu.
  • odtü mt 15. geleneksel rock şenliğinde 12 mart 2010 günü moğollar'dan önce sahne alıp, kendi parçalarını çalacak olan, aslen istanbullu grup.
  • odtü'de dinleme fırsatı buldum. tek kelimeyle berbat. o şarkıların sözlerini kim yazıyorsa sevgilerimi iletiyorum kendisine.
  • (bkz: osman)
  • 22 mayıs cumartesi günü ilk kliplerini çekecek olan grup.
  • osman adlı kliplerinden ilk görüntüler medyaya sızmıştır hehe. o değil de fena ötesi eğlenmiş bunlar klipte şakır şakır göbek atıyorlar, kendilerini ordan oraya fırlatıyorlar falan.bir de şöhret bu arkadaşları değiştirmez umarım çünkü hepsi teker teker acaip komplekssiz, tek derdi müzik olan ve sevgi kelebeği modunda insanlar.tekrar söylüyorum, yolları açık olsun!
  • an itibariyle izlediğim osman adlı klipleri büyük beğenimi kazanmıştır. güzel ve farklı bir yerli grubu keşfettiğim için mutluyum.
hesabın var mı? giriş yap