şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tipik ortadoğu refleksi. yarın sicim teorisi ispatlansa fizikçi olurlar öbür gün karadelikler açıklansa astrofizikçi olurlar başka gün sağlık uzmanı, mühendis, öğretmen olurlar.
 • "kötü komşu insanı mal sahibi yapar" gibi güzel bir atasözü var.
 • ahahahahaha, zavallılıktan artık kimsenin siklemediği iki entryli başlıklar açmaya başlamış. git yat la artık, iyi mesai yaptın bugün. 1800+yemek+yol yatar hesaba merak etme.

  ha cevap istiyorsan da arap kırması çomar, vereyim ama ölü taklidi yapma, kovalarım bak, abilerine sor bilirler beni...

  - rte kürtaja hadi onu da geçtim sezeryana karşıyım dedi alayınız doğum kontrol uzmanı oldunuz.

  - rte heykele ucube dedi, alayınız heykeltıraş oldunuz.

  - rte faiz lobisi diyene kadar bir tanenizin böyle bir tabir kullanmışlığınız yokken alayınız neocon uzmanı, büyük resim çözücü oldunuz.

  - çözüm süreci dediler, tc'ler kaldırıldı, garnizona girilip türk bayrağı indirildi, asker kışladan çıkamadı, hepiniz barış güvercini oldunuz. hdp barajı geçince bir anda pkk'lı piçlerin depolamasına izin verdiğiniz bombalar aklınıza geldi, alayınız milliyetçi oldu.

  - daha yüzlerce madde yazarım istersen çomarcık ama en çok güldüreni yazayıp bitireyim. marmaray inşaatı durdu, rte binlerce yıllık tarihi esere "3-5 çanak çömlek için marmaray inşaatını iki yıl geciktirdiler" dedi. alayınız arkeolog oldu. sonra aynı rte marmaray'ı açarken "sırf tarihe olan saygımızdan marmaray açılışını iki yıl erteledik" dedi, alayınız ne bok oldunuz ben de çözemedim.

  gözlerinden öper, cevabını beklerim çıkar kardeşim...
 • "bir şeyi de bilme ya" dediğim durum.

  not:herkesin kendi bütçesini, ekonomisini bilmesi buna göre tavır alması gayet doğal bir durumdur.