şükela:  tümü | bugün soru sor
 • artık tam anlamıyla emin olduğum durumdur. ofiste çok sevdiğim bir arkadaşım var. kendisi konuştuğu zaman çok mantıklı konuşur ve bulduğu fikirlerle ekibimizin önünü açar. ancak hala samsung s7 kullanıyor kendisi. bir fiil de android'in ne kadar iyi olduğundan bahsediyor. iphone x kullandığımdan çok takmıyorum tabii ki kendisini. hele ki son zamdan sonra bir android kullanıcısının beni etkilemesi söz konusu bile değil.

  ancak bu android sevdalısı arkadaşım beni en sonunda ne kadar haklı bir yolda olduğumuza ikna etti. öğle yemeğinden erken gelmiştim. çünkü iphone x'umu ofiste şarjda bırakmıştım. ondan uzun bir süre ayrı kalmamı sanırım beklemiyorsunuzdur arkadaşlar...

  masama geldiğimde ise bir an başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. iphone x'um masamda değildi. can havliyle ne yapacağımı şaşırıp ofisin içinde dört dönmeye başladım. ancak sakinleşemiyordum. biraz sakinleşebilmek için yüzümü yıkayabileceğim aklıma gelince tuvalete yöneldim. kapıyı açınca gördüğüm görüntüyle bir yandan şok oldum bir yandan da gururum hiç olmadığı kadar okşandı. bu android sevicisi arkadaşım benim iphone x'umu eline almış ekranında penisinin ucunu gezdiriyor, bir yandan da mhmmmmm hghmmmppffffffssss gibi zevk nidalarıyla inliyordu. kendisine ne yaptığını sorunca artık androidi sevme yalanını devam ettiremeyeceğini, iphone sahibi olmak istediğini, android'in pişmanlık olduğunu, iphone x'un ekranının çok güzel olduğunu karşı konulamaz şekilde penisini ona sürmek istediğini söyledi.

  ben de ona izin verdim.

  edit: eksik kelime
 • sonu çok sürpriz bir şekilde biten hikaye.çıkarılan sesin gerçekçiliği ve okuyanı tatmin etmesiyle çok güzel realist ve natüralist ögeler barındırıyor bu kısa hikaye.inlerken çıkarılan sesler mükemmel yansıtılmış olsa da en sonda hikayeyi yaşayan kişinin bunun bir yalan olduğunu bize farkettirmesi yerine diyalog olmasını tercih ederdim.
  6/10 yıldız
 • bir adet iseksüel içeren hikaye