• bir yandan çılgınca dans edip bir yandan keman çalan kızlar çok itici geliyor . keman ile kısa bir süre ilgilendim, çok konser dinledim. ama nerede keman çalarken kıvıran bacak şov yapan bir kadın görsem içimden koca bir “neden?” diye sorarım. kemancı kadının duruşu zariftir zaten. neden böyle şeylere ihtiyaç duyarlar anlamıyorum . sanki sahne arkasından pavyoncu bir amca “ kazık gibi çalma arada göbek at da müşteriler eğlensin” komutu vermiş gibi eğreti duruyor.
  • parti sevdası

hangi parti olursa olsun ölene dek o partiyi tutma sevdasına bir türlü anlam veremiyorum.
  • bira . hic bir zaman "of hoca bir soguk bira olsa $urda" demedim, diyemedim . icimden gelmedi . hic bir zaman cekici bir icecek olarak gorunmedi . corona merakim ye$ermedi . arkada$larim kendilerinden gecercesine icerlerken bende tik olmadi .

might and magic serileri . gunlerini bu oyun(lar)a veren insanlar taniyorum ve bu insanlari anlayamiyorum . grafikleri $imdiye kadar gorduklerim arasinda en kotusu oluyor her yeni m&m'de neredeyse . "atmosferi var olm" gibi fikirler de one surulebilir ama, atmosfer de bir yere kadar, diyebiliyorum sadece .

bar ortamlari . a$iri yuksek sesli muzik, insani bogan derecede igrenc sigara dumani ve alakasiz insanlarin bir arada bulundugu ortamlara da hic bir zaman sempatim olamadi . "haydin cilginca eglenelim, co$alim" $eklinde neden gidilir bu tur ortamlara hic anlayamadim . diger bir gidilme nedeni de kar$i cins mensuplariyla ciftle$me dansi yapilmasi ancak buna da gelemedim . bu da radikal badakizm oluyor heralde (bkz: ben farkliyim) . her zaman musait bir evde toplanip, istedigim muzigi dinleyip, istedigim insanlarla bir arada oturmak oldu hayalim .

pokemon . buna diyecek bir$ey yok aslinda . biz zamaninda clementine izlerdik, les mondes engloutis izlerdik, thundercats izlerdik . $imdi cocuklar power rangers'larla ve bu dallamalarla takiliyorlar . pikachu'yu seciyorlar . allah sonlarini hayretsin .

sigara .
  • (bkz: recep ivedik)
  • kardeşim helikopter diye bir ne idüğü belirsiz şarkı dolanıyor ama herkesin dilinde amk.
  • sezen aksu.
  • dolmanın sarmanın içindeki üzüm.böyykkk
  • (bkz: akp) (herkes değilse de bissürüsü seviyo ki başımızdalar)
hesabın var mı? giriş yap