• bu adamın ürettiği ofis sandelyesi modeli olan aeron chair, bir bilgisayar dergisinde en ergonomik tasarım diye yayınlanmıştır. bir kere oturan asla ne işi var sandelyenin bilgisayar dergisinde demez.
  • yurt dışında 1200-1400 € aralığında sandalyesini türkiye'de 1800€ + kdv başlangıç fiyatı ile insanlara itelemeye çalışan bir distribütörü var. resmen rezillik.
  • bunun turkiye distributoru bms diye bir sirket. hani almayi dusunuyorsaniz da uzak durun sirf distributor yuzunden derim. feci sekilde amatorler, sattiklari seyin fiyatindan falan habersiz gibi davraniyorlar.

insan bu fiyatlara bir sey alirken parayi sadece urune degil, hizmete de veriyor. teslimat yapmayi bile beceremeyen adamlar bunlar.

aman diyim, gidin alternatiflere bakin.
  • ya arkadaş bir tek ben miyim bilmiyoru ama bu markanın koltuklarına otururken kıl dönmesi ameliyatı olursun da simite oturursun ya, ben onun gibi hissediyorum.

herman miller sevdiğimiz bir kardeşimiz, ama ihtiyaçtan tasarım doğmuş diye düşünüyorum.
  • türkiye fiyatları, ekonominin geldiği noktayı, yurdum şirketlerinin enflasyonu fiyat algısını kırmakta nasıl kullandığını gösteren marka.

ben 2021 eylül ayında aeron modelini %3 indirimle 1551,93 euro x 10,1255 = 15.714,00 tl'ye almıştım. şimdi fiyatı (%3 indirimli) 67.530,43 tl ki 2.000 euro'nun üzerinde oluyor. aynı ürün firmanın kendi sitesinde 1.128 usd. bu neçe bir fiyatlandırmadır aybalam?
  • ara ara gelen ancak son olarak 15 gün geçmeyen bel tutulması sonrası lanet olsun parasına diyerek aeron modelinden bir adet satın aldığım çalışma sandalyesi markası.
    arkadaş, pahallı olduğu bir gerçek. türkiye şartlarında herkesin alması mümkün değil. ama benim gibi günde en az 8-10 saat, çoğu zaman daha fazla aralıksız oturarak çalışan biriyseniz ve bütçeniz uygunsa düşünmeden alın derim.
    bel tutulması ile aydemir akbaş gibi yürüyordum. bu koltuk bel tutulmasını geçirmedi tabi ama tedaviye de çok yardımcı oldu. eski sandalyemde oturduğum yerden zor kalkarken, daha belim düzelmeden bundan çok rahat kalkabiliyorum. inanılmaz rahat. belim daha yeni düzeldi. ama geçen gün 7-8 saat gündüz ve yaklaşık 6 saat gece aralıksız çalıştım. ne bir tutulma, ne bir rahatsızlık oldu.
    2. elini bulmak zor. bulunca kaçırmayın derim. ben sıfır aldım. %3 havale indirimi ile 15750 tl. evet. bir çalışma sandalyesine bu tutar verilir mi a be kerizim dediğinizi duyar gibiyim. ama sağlık olunca insanın gözü görmüyor. ben ömürlük aldığımı düşünüyorum. katma değeri olduğunu düşünüyorum. 12 yıl gibi muazzam bir garantisi var.
    netice olarak parası olana ve ayrıca çok fazla oturarak çalışana öneririm.net
  • an itibariyle türkiye’de 3k dolar seviyelerinde satılan marka. ben bu işi anlamıyorum ya nasıl oluyorda perakende satış fiyatı üzerine 2k dolar daha konulup 3k dolara satılmaya çalışılıyor. üstelik embody gibi markanın yeni ürünleri de bulunamıyor. mobilya mafyası mı bunu böyle istiyor nedir ben anlayamadım.
  • dünyaca ünlü bir tasarım firması. 50 yılı aşkın zamandır hizmet veren herman miller sustainable designa önem vererek müşteriye rahat sıcak ortamlar sunmayı ilke edinmiş. modernist çizgisiyle dikkat çekmektedir.
    http://www.hermanmiller.com/
  • dunyanin en overrated markalari listemde acik ara ilk sirayi aldi bu marka. anlatayim efendim, uzun saatler masa basinda calistigim icin iyi bir ofis koltugu arastirirken bir arkadasimin onerisiyle aeron modelini alip 3 ay kadar kullandim ve hic mi hic rahat edemedim, inanilmaz bel agrisi yapti bende. daha oncesinde hic bir bel agrisi problemim ya da herhangi bir saglik sorunum olmadigini belirteyim. neyse gectim bende eski ikea sandalyeme, agrilar kesildi rahat ettik. akabinde urunu geri yollayip 2000 avro + kdv fiyatli embody modeli ile degistirdik, belki bir umut o iyidir diye ama o daha buyuk hayal kirikligi oldu. hem bel agrisi yapti, hem de oturma zeminindeki sert plastik yapisi kan dolasimini durdurdugundan kalca ve hamstringlerde fena agrilar yapti. velhasil tasarimi gercekten muhtesem herman miller ofis koltuklarini sevebilmek icin cidden cok ugrastim, bms'den merve hanim da sagolsun cok yardimci oldu ama bu marka bana yaramadi valla. su an 2000 kusur avroluk kullanmadigim guzel tasarimli bir koltugum oldu. isteyen varsa uygun fiyata satayim.
  • internet sitesinde, firmanın duruşuna hiç mi hiç yakışmayacak kadar amatörce çizilmiş 3d modelleri barındıran amerikan menşeili mobilya firması.
hesabın var mı? giriş yap