şükela:  tümü | bugün
  • henry the 8th i am isimli şarkıları harikadır, pek eglenceli 67-69lu senelerden kalma miras niteligindedir
  • karl green, keith hopwood, derek leckenby, peter noone ve barry whitwarn'dan oluşan 60'lar grubu. genel olarak sıkıcıdır kanımca ama arada silhouettes, sea cruise ve henry the 8th i am gibi fena değil statüsünde şarkıları da olmamış değildir.
  • bazen the searchers a benzetirim bu grubu.inanılmaz tatlı şarkılar yapmışlar,hayatımızı biraz daha yaşanabilir hale getirmişlerdir.
  • no milk today, listen people, a must to avoid gibi super sarkilari olan 60'larin karizma hirsizi gruplarindan biri. kendileri hakkinda bir film de var, ver amerika'li anneler hep asikti bu gruba 30 sene once ya ya.
  • retrospective albumlerini on bin yuzlerce dinleseniz de nasil super, dokunulmaz sarkilar yazan bir beyin kuyusunun cocugu olduklarini anlamaya kafa yorulasi, ama orayi burayi sallatasi olan hazine degerindeki grup.

museum ve don't go out in the rain, you're gonna melt parcalari da daha dar kapsamli albumlerden kacabilmesi muhtemel ama kacirilmamasi gerekenler, ki dont go out in the rain, sssuuggarr elvis soylese amerika'yi eritirdi. ja
  • yuh lan size, 4.5 sene sonra basliga geliyorum hala son entry benim "dedirten".

hadi beatles'in kuzeni olsun filan boyle gurestigi, sakalastigi, evlat cektigi ama rolling stones'u siker atar, bana yalanci junkielerin kemikli kic danslarini izletemezsiniz arkadasim. bunlar efendi cocuklar. cok hislendirir.
  • 60'ların efendi çocukları. zaten şu dünyada efendi olmayacaksın aga piç olacaksın, belki o zaman günümüzde hatırlanan bir grup olurdu herman's hermits. şimdilik sadece 60'lar müziğine ilgi duyanlar tarafından bilinen şahane bir grup olarak devam ediyorlar, ediyorlar mı onu da bilmiyorum gerçi.
  • can't you hear my heartbeat isimli şarkılarının mutlaka dinlenmesi gereken müzik grubu. işte imkan
  • i'm into something good ve no milk today gibi birbirinin taban tabana zıddı iki durumu anlatan şarkıları vardır. ilkinde yeni bir kızla yeni tanışmanın, bunun bir ilişkiye dönme ihtimalinin heyecanı varken; ikincisinde artık ayrılınmış, hatta sevgili evinden bile taşınmış ve boş evin önündeki "süt bırakmayın" yazısı ve boş süt şişeleri o ayrılığın nişanesi olmuştur.*