• parma dan lazio ya transfer olarak futbol tarihinin en pahalı transferi oldu. tipik bir arjantinli golcü olan crespo ayrıca gollük pozisyonları koklar.
  • (bkz: crespo)
  • 2 şampiyonlar ligi maçında interin bütün gollerini atarak ne kadar faydalı bir transfer olduğunu gösteren futbolcu.
  • 12 kasim 2002'de oynanan ajax- inter sampiyonlar ligi macinda attigi 2 golle ve hatta bu 2 golden ikincisiyle ben yerden yere vuran, "olm lan nasil nasil" nidalarina sebebiyet veren bir super futbolcu.
  • 2002 sezonu $ampiyonlar ligi ilk turunda 6 maçta 8 gole ula$an formda forvet.bu gollerden sonuncusunu ise 12 kasim 2002 ajax-inter maçında atmıştır ki, kafayla attığı bu golde havada bir kartal misali süzülerek zımba gibi bir vuru$ yapmı$tır.helal olsun.
  • ilginçtir bu adamı her gördüğümde bi kız arkadaşıma benzetirim..
    saçlar,dişler filan aynı
    bi garip oluyo kızı böyle kafa vururken filan görmek:))
  • sampyonlar liginde interin ajax ile deplasmanda oynadigi macta akillara zarar bir kafa golu* atan arjantinli futbolcu

ulen o kadar ay gecmis simdi kim nerden hatirlasin o golu hemen anlatiyorum... inter kontraatak yapmaktadir (ne bekliyodunuz cuperin takimindan 8 adamla karsi sahaya mi yayilsalardi) topu sol cenahta ceza sahasinin tam kose cizgisinin gerisinden vieri ortalar sag taraftan crespo allah allah nidalariyla gelmektedir... maci izleyenler (ben) ulen bobo bu ne bicim orta defansin kafasina gidiyor derken crespo bir adim alir ve sicrar... adimi aldiginda ajaxli oyuncunun 1 metre kadar gerisindedir ama topa kafayla muhtesem vurur ve okanli emreli interin golu gelir...

aylar gecmis hala hatirliyorum bu tam tabiriyle ekmegini tastan cikartan adamin golunu...

edit: yillar gecmis hala izledigim en iyi gollerden birisi olma ozelligini koruyor, hatta linki de burada: http://youtu.be/379x7ugr_vi (ikinci gol)
  • artık milli takımda kesinlikle batistuta'yı kesmesi gerektiğine inandığım süper yetenekli golcü.
  • ve artık chelsea ile anlaşmış süper forvet..
  • geçen sene lazio'dan inter'e 26 milyon euro'ya transfer olan oyuncu.

bugünse soccerage'de yazılana göre chelsea ile anlaşma henüz sağlanmamış(mış).
    televizyonda da christian vieri'nin isyanını duydum. şöyle diyor büyük düşünür.
    "onu satacaklarına beni satsınlar, çünkü iyi oyuncularımızı kaybediyoruz ve ben bir sene daha şampiyonluk görmemeye dayanamam."
    o zaman vieri'yi türkleştirelim biraz, onun ağzından konuşalım.
    inter başkanı moratti'ye: "crespo'yu sattın, ananı da sat." (melodisiyle).

ha bence chelsea'ye gitsin, çılgın atsın, o ayrı.
hesabın var mı? giriş yap