şükela:  tümü | bugün soru sor
 • mgame tarafından aynı gün* içerisinde piyasaya sürülen ikinci oyun. ücretsiz edinip oynamak mümkün.

  http://hero.netgame.com/

  (bkz: the legend of ares)
 • (bkz: #10138610)
 • hali hazırda türkiye serveri açılmış olan bir mmorpgdir. haziran ayında türkiye serverinin open betası sonlanacakmış. grafikleri fena olmamakla beraber; oyun içindeki meslekler, petlerin kullanışı ve savaş sistemi bakımından zevkli, oynanabilirliği yüksek bir online oyun.
 • türkiye pazarında baya atak gösteren mmorg. türkçe sitesi de açılmış anime karakterleri olması güzel. buradan yakın;
  http://www.heroturkey.com/
 • 6 tane serverleri olmasına rağmen bu yetersiz kalıyor, lvl kasmak için boş slot bulunmuyor. gmler devamlı online değil. oyunda ( her mmorpgde olduğu gibi) hırsızlık yapan insanlar mevcut. feci derecede bug var. bunlara rağmen oyun kendini oynattırıyor.
 • yeniden yayına başlayan oyun.
  herocashleri de e-pin satıcılarının sitelerinde yerini almış..
 • ilk çıktığında level dergisinin verdiği cd ile üye olduğum oyun. oyunun başlangıç map'inde asyalı komutanların ortasında atatürk büstü olması çok güzeldi/komikti. şimdi hero+ tarzı bişey olmuş, 6-7 sene sonra tekrar bakacağım
 • dandik bir oyun, doğruya doğru. ama dinlediğim en keyifli town theme'e sahip. oyunu 1-2 gün oynadım, üzerinden 7 sene geçti hala unutmamışım o güzel müziği:

  https://www.youtube.com/watch?v=n9obj4kcicg
 • türkiye serverı 2008 yılında açılmış, 2 yıl altın çağını yaşamış, 2010'da getirilmek istenen büyük güncelleme sonrası bir çok bug, sorun ile yüzyüze kalmış, sorunlu güncellemeyi çözmek için yapılan ek paket ise oyunu daha da boktan bir hale getirmiştir. nitekim oyun 2014 yılında kapanmıştır. edit itemlerden oynanmaz hale gelmişti zaten kapanması çok doğru oldu.

  2015 yılında eski gmlerden flamedragon'un kurduğu plus1games çatısı altında tekrar açılmış ancak ilk günlerde beklenen ilgiyi görse de şu an yeniden kapanmanın eşiğine gelmiştir.

  hikayesi ile, oynayışı ile bu kadar güzel bir oyunun niteliksiz, eleştiri kabul etmeyen, vizyonsuz kişilerin elinde madara olmasını hazmedemiyorum.
  usa serverlarında yüzlerce türk oyuncu vardır bu arada. ancak şu an türkiye serverında 20-30 kişi görürseniz şanslı sayılırsınız. kapanması yakındır.

  edit : gün itibari ile 06/06/2016 tarihinde kapanacağı bilgisi verildi. belliydi böyle olacağı. dataları saklıyoruz ileride açarsak kaldığınız yerden devam edeceksiniz diyorlar bir de. tekrar açarsanız kim gelir ki artık sizin oyununuza.
 • aga be sene 2008...

  https://www.youtube.com/watch?v=n2soe1sub1a

  göz yaşları şelale. paylaşmayı öğreten oyundu bize. resmen oyun ayağına asya drama dizisi izliyorduk. inanın item basmak , en güçlü olmak gibi dertlerimiz yoktu. tek derdimiz o muhteşem hikayenin sonunu görebilmekti...