şükela:  tümü | bugün
  • fethullah gülen'in ezeli ortaklarının feto ile mücadele simgesi.

kendimizi içeri atamıyoruz bari işi taşağa vuralım denilerek sokaklarda aranan t-shirt modelidir. faşizmin irrasyonel pratikleri arasına dahil olmuştur.
  • tshirt olanı yaramaz, boxer olarak çıksın ve üretilsin. daha metaforik olur.
  • bir mağazada görmemle birlikte kolundan tutup alelacele karakola götürdüğümdür.

sen ne hadle(!) gençleri zehirlersin bre tişört, sen ne şerefsiz bi tişörtsün ya? bi de edepsiz edepsiz satılıyorsun mağazalarda.

gördüğünüz yerde alıp hükümete teslim edin, eğer direnirse yırtın, terziye gitmek için yalvaracaktır. asla acımayın..
  • zaytung'a konu olabilecek bir tişört. bir dolardan sonra yeni simgeleri bu. defacto tişörtü. ulan ya ahahhahaha.

gözaltılar çığ gibi büyüyor: aydın, erzurum, çanakkale, bilecik ve antalya'daki gözaltıları burada.

ankara'daki için tık.

eskişehir'deki için tık.

yenileri de gelir illa.

geldi notu: yeni haberimiz de adana'dan. dgs'ye giren öğrenci gözaltına alındı. tık.

edit 2: ahahah. adana üçlemiş aga. tık.
  • üretici firma tarafından üretimi durdurulan tişört. darısı convers'in başına. buradan tüm fetöcülere duyrulur. yalaka basın zaten hemen convers'e bir açılım bulur.

"cumhurbaşkanı on vakte evinde resmen sallandırılacak " ben ikna oldum bile. gerçi bu durumdan en büyük zararı izmir'li bdsm kraliçesi sahibe nuray candas ve köleleri zarar görür. artık onlar da 15 temmuz ruhu ile bu durumu kabullenecekler.

asıl bomba, fetöcülerin ampül veya tayyip erdoğan baskılı tişörtlerle duruşmaya gelmeleri halinde patlar. ben akıl vermedim. hükümsüzdür.

(bkz: hero yazılı tişört)
  • defacto bari müşterilerine bir mesaj atsın da giymeyin şu zıkkımı filan desin. yoksa defacto'nun pazar payını düşünürsek bu tişört daha çok kişinin başını yakacak.

o değil de, bi zombi beyinli fetöcü yüzünden yer bezi bile olamayacak bu tişört :)
  • https://hizliresim.com/9dbjyn

hero tişörtünden içeri alıyorlarsa fethullah gülen'e benzeyen pantolonumdan da kesin beni içeri alırlar diye yeni aldığım pantolonu giyememek.
  • savaş, iç savaş, çok ciddi ekonomik darboğaz gibi olağanüstü durumları saymazsak, devletin elindeki imkanlar en azından teoride sınırsızdır.

bir iş yapılacaksa, devletin parayı bastırıp o işi en iyi şekilde yaptırabilecek gücü vardır.

yolsa yol, parksa park, alt yapıysa alt yapı, devletin parayı bastırıp en iyisini yaptırma iradesi vardır.

burada devletin aşması gereken en zor problem malzemenin kalitesi değil, o işi yapacak insanın kapasitesidir. elinizde işin nasıl yapılacağını bilmeyen insanlar olduğu zaman, yaptığınız yollar çöker, daha geçenlerde örneğini gördüğümüz şekilde, her yeri seller götürürken kanalizasyon giderinin etrafı kuru kalır.

hero tişörtü giyenlerin tutuklanması da aynı sorunun bir parçası aslında. elinizde, karşı karşıya olduğunuz sorunu nasıl çözebileceğini bilmeyen insanlar varsa, daha kötüsü, siz işini bilen inanları kendi küçük hesaplarınız için bizzat tasfiye etmişseniz, işte böyle milletin tişörtüyle falan uğraşarak karşılığında hiçbir şey elde edemeyeceğiniz saçma sapan işlerle para ve zaman kaybedersiniz.
  • (bkz: #69690140)
  • türk polisi bütün işini gücünü bırakmış, memlekette dolandırıcı mı var, hırsız mı var, katil mi var, tecavüzcü mü var, bunların hepsini bırakıp hero tshirtü giyenlerin peşine düşmüş.

amınakoduğumun tshirtü nerdeyse moda olacak artık. gençler taşak geçmek için giyecek bunları. ergenler sırf gözaltı nasıl birşey diye öğrenmek için, sosyal medyada 50 tane like almak için giyecekler bu tshirtü. kitlelere yayılırsa o zaman sıkıntı. mesela bir internet forumunda gençler örgütlenip istiklal caddesinde 1000 kişi hero tshirtü giyip dolaşırsa ne olacak? polis 1000 kişiyi gözaltına mı alacak? alır da yani. gözaltına almayı bırak 1000 kişiye terörist muamelesi yapılır. örgüt üyeliğinden içeri bile atarlar.

umarım bu mevzu fazla büyümez.