şükela:  tümü | bugün
  • yasin börü ve berkin elvan başlığına yazdığı yorumla beni derin üzüntüye sevk eden yazar.
    okuduğumda şu cümleyi söylemeden edemedim; (bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk.)
  • (bkz: #51792034)

(bkz: #51786691)
  • şimdiye kadar gezici, paralel, troll, kürt milliyetçisi, terörist ve yahudi ilan edilmiş ben.
  • ayni anda hem beypazari hem de tuzlucayir'dan (140km) kesin ve net ifadelerle izlenimlerini aktarabilen transandantal meditasyon uzmani.
  • baya kolpa, tek bi entrisini okudum böyle. sol ilerici "demokrat" kesimin tüm kalitesizliğini birkaç bileşende toplamış, birincisi sıkıyor, ağzından çıkanı kulağı duymuyor, çünkü kendini dinlemeye hazır kitle böylesini istiyor, o zaman prim yapıyor. ikincisi kafa basmıyor pek, akp'nin kurmay ve akpci iş adamı tayfası bile daha zeki, eşit koşullarda siyasi mücadele koşullarında kapışsalar akpci üst yönetici tayfa bunları ezer.
  • #56171943 nolu entrysinde abartmış yazar. yuh amk artık.
  • lanetli yazar.
  • halkların demokratik melis'i başlığındaki bir imlâ hatasından tıynetine yaraşır şekilde türk faşistlerinin türkçe bilmemesi, diye kusan yazar. türkçeyi ne kadar iyi bildiğine dair delillere geçmeden önce şunu söylemeliyim ki kendisinin neyle meşgûl olduğunu bilmiyorum ama ekşi'de ettiği istifralardan kendisinin faşist, militan, ırkçı, pkk'nın düzdeki koyunlarından, demagog, ad hominem, indirgeme ve diğer safsataları iyi düzeyde kullanan bir zavallı olduğu görülüyor. hele ki bir girisinde x olayına ırkçılık değildir diyen orospu çocuğu bir ırkçıdır derken bir başka sarhoş kusmuğunda ise feministlerin ders basmasına atfen bunu aşırı bulanlar potansiyel tacizdir diyebilecek kadar alçalıp herkesi kendi güdük fikrine saplamak istemiş. neyse, ne kadar türkçe bildiğine bakalım biz. kendi girilerine random göz attığımızda bile türkçeyi ne kadar bildiğine begayet delil olacak şu türkçe yanlışlarını görüyoruz ki niye yanlış olduğuna umulur ki solcu* kafacağızı basar:

1. bir akp'liyi en kızdıracak şey gerçeklerdir.
    2.sabah bir yalan makinasıdır.
    3. "din dersi olmazsa uyuşturucu olur" lafının/mantığının ağırlığı ise tartışmaya değmez.
    4. halkı selamlamak için can atarken, otobüse arkasını dönmüş bir halk görünce ne kadar öfkelendiğini tahmin edersiniz rte'nin.
    5. sen geçerken arkalarını dönüp, seni görmezden geliyorlar (...)
    6. yoksa küfür edeceksin de onu mu ima ediyorsun.
    7. 301 maden işçisini öldürüp, sonrasında öldürdüğü işçilerin yakınlarını tekmeleyen-yumruklayanların (...)
    8. faili meçhul yöntemiyle öldürülen 17 bin kürt sivilden (...)
    9. tabi bu başlığın altına (...)
    10. pılını pırtını
  • "yazarların başlıklarına yazarak gündem olmaya çalışan ırkçı faşist.

her türk milliyetçisi gibi türkçeden anlamaz. cümlelerinin içerisinde random gibi ingilizce kelimeler serpiştirmeden konuşamaz. kadın tacizcilerini savunur."

diye sıvayan can sahibi. biraz ilim irfan, türkçe öğrensin de ne yazdığımı anlasın, ne anlamak istediğini değil.

muharrem ergin milliyetçiydi, türkçenin gramerini yazdı. yine safsata, aslı faslı yok bir genelleme, ad hominem. bravo!
    yok ırkçı faşistmişim de yok tacizciyi savunuyormuşum da... ne yazdığımı anla (...), sonra yine çamur atarsın (...)!