• yeni nesil sözlük yazarı arkadaşlarımız içinde bana kendini en çok takip ettirenlerden oldu.. çoğu kez yazmayı düşündüğüm şeyleri onun yazmış olduğunu görmek bile bunun için yeterli bir sebep.. ısrarla ve ilgiyle takip ediyorum...
  • birikimi bol (ozellikle 7.sanat hakkında), nesesi bol ve elbiseleri bol (birara cok zayıflamıstı) suser. halen yanılmıyorsam amsterdam'da ikamet ediyor. dau iletişimin renkli simalarından birisiydi ogrencilik donemlerimizde.
  • o baska sinirlarda da delirmeyi bilecek, nice gondere rengarenk bayraklarini cekecektir..
    biz kendi derdimize yanalim..
  • gidişine üzüldüğüm sözlük yazarlarından.
  • döndü..
    yazdıklarını özlemiş, bu ilk kez başına gelmiyor.
    üstelik yeni hevesler de biriktirmiş, bu ilk kez başıma gelmiyor.
  • büyük kolpacı.
    bi kere carlsberg 1 litrelik bira çıkarıyomuş 1 milyondan dedi, bütün yaz tükkan tükkan 1 milyonluk carlsberg aradık.
  • bu gece girdigi entrylere bakınca ikizler burcu erkegi olduguna kanaat getirdigim yazar...
  • iyi herif.
  • yahu bak, artık kıbrıs'a gitmiyorum. neden mi.. cünkü sonrasını kaldıramıyorum. orada cok güzel geciyor hersey sonra burada bunalım. gitmiyorum artık, gidemiyorum..
    sözlerinin sahibi yazar.
    sen önce kibris'a asik ol, kendini de ona asik et, sonra gel böyle bahaneler sür. ilk tatilde kibris'a gidilecek ve hasret bitecek. daha cok günesler batirilacak ellerde biralar sigaralarla kibris sahillerinde...
  • #9435085 numaralı entrisi ile beni gecenin köründe ayağa kaldırıp kendisini alkışlatmış insandır.

gazetecilik mi? var.
    objektivite mi? var.
    insanlık mı, samimiyet mi? o da var.

ertuğrul özkök'ün yerinde yazması gerekir ya...
    medya götleri barındırır, dürüstleri tutmaz anasını satayım.
hesabın var mı? giriş yap