şükela:  tümü | bugün
 • böyle toplu çaylak alıp, önüne gelen deliyi yazar yaparsak olacağı bu..

  efendim, ilk nickaltı benden olsun. kendisinin bir entry'si var. (bkz: #71683591)

  şimdi burda hastane başlığı altında hastanede çalışan bir doktordan bahsedip, 2000'li yıllardaki sözlüğün formatının içine sıçmasına değinmeyeceğim, o formattan geçeli çok oldu zaten.

  bu entry'sine bir hastanenin tek bir doktordan müteşekkil olamayacağı ile ilgili bir başka entry ile cevap verdim.

  vay sen misin bunu diyen.. yazışmanın tamamını uzatmayayım ama neticesi aşağıdaki gibidir..

  --- spoiler ---

  inşallah birgün uçagının pilotu ucus anında kalp krizi gecirir, anlarsın o zaman ucagı ucak yapanın pilot oldugunu ,koltuları hostesi vs vs olmadıgını.. yok baska turlu anlamayacan seni gidi kıt kafa çomar seniiii
  --- spoiler ---

  kendisine günde iki kere, yemeklerden sonra "diazem" yazıyorum...
 • sözlükte gün geçtikçe artan zır cahil popülasyonundan bir nefer.
 • yurtdışında yaşayan milliyetçi abimiz, tam bilmemekle doktor galiba. selam ederim.
 • okuma yazmayı öğrenirken çok zorluklar çekmiş ve yarım yamalak ancak öğrenebilmiş yazarımsı. şu yaşına gelmişsin git iki imla öğren.
 • sözde türkçü olan ama zerre türkçe bilmeyen bir arkadaş. ne bir imla be bir anlatım... bizim ırk bunlar gibi cahiller yüzünden kaybediyor hep. oysa ki bir insanın en basit türkçe kurallarını öğrenmesi 3 gün bile almaz.
 • aklı başında, okunmaya değer, fevkalade entryleri olan yazar.
 • sözlükte takip etmeye değer bulduğum tek yazar.

  yazdıklarını okuyunca ' ben bu başlığa hangi ara entry girmiştim' diyorum. bir bakıyorum ki, pek kıymetli @herturluyazar'ın entrysi. belli konular ile ilgili bir insanla sürekli aynı fikirde olunur mu? olunuyor, gerçekten oluyormuş. aklımdan geçenleri virgülüne kadar yazıyor.

  maalesef kendisi türkiye'de yaşamıyor. zaten aklı başında, aydın görüşlü, egitimli, seküler, farklı olana saygı gösteren, sırf anne oldugu için kendisinin diğer kadınlardan daha üstün ve kutsal olduguna inanmayan ne kadar hemcinsim varsa ülkeyi terk edip gidiyor. @herturluyazar da bunlardan biri.

  yukarıdaki entrymde okunmaya değer yazmışsın. okuyun arkadaşlar bu yazarı.

  ne kadar aklı başında bir insan oldugunu anlamanız için bunlar; #75985772 #76088885 #72514582 #72949282 ve daha bir çok entrsini okumanız yeterli.*