şükela:  tümü | bugün
 • böyle toplu çaylak alıp, önüne gelen deliyi yazar yaparsak olacağı bu..

  efendim, ilk nickaltı benden olsun. kendisinin bir entry'si var. (bkz: #71683591)

  şimdi burda hastane başlığı altında hastanede çalışan bir doktordan bahsedip, 2000'li yıllardaki sözlüğün formatının içine sıçmasına değinmeyeceğim, o formattan geçeli çok oldu zaten.

  bu entry'sine bir hastanenin tek bir doktordan müteşekkil olamayacağı ile ilgili bir başka entry ile cevap verdim.

  vay sen misin bunu diyen.. yazışmanın tamamını uzatmayayım ama neticesi aşağıdaki gibidir..

  --- spoiler ---

  inşallah birgün uçagının pilotu ucus anında kalp krizi gecirir, anlarsın o zaman ucagı ucak yapanın pilot oldugunu ,koltuları hostesi vs vs olmadıgını.. yok baska turlu anlamayacan seni gidi kıt kafa çomar seniiii
  --- spoiler ---

  kendisine günde iki kere, yemeklerden sonra "diazem" yazıyorum...
 • sözlükte gün geçtikçe artan zır cahil popülasyonundan bir nefer.
 • yurtdışında yaşayan milliyetçi abimiz, tam bilmemekle doktor galiba. selam ederim.
 • okuma yazmayı öğrenirken çok zorluklar çekmiş ve yarım yamalak ancak öğrenebilmiş yazarımsı. şu yaşına gelmişsin git iki imla öğren.
 • sözde türkçü olan ama zerre türkçe bilmeyen bir arkadaş. ne bir imla be bir anlatım... bizim ırk bunlar gibi cahiller yüzünden kaybediyor hep. oysa ki bir insanın en basit türkçe kurallarını öğrenmesi 3 gün bile almaz.
 • bir üstte ne kadar seküler ve aklı başında bir yazar olduğu kanıtlanmaya çalışılmış.
  `(#78805743)` şu girdisine bakıldığında ne tür bir aklı başındalık olduğu belli.
  okuduğum birçok entry’sinde belli başlı ideolojilerden kaçınılması gerekildiğini söyleyip, en sıçmık ideolojisini buraya kusarak kendi kendiyle çelişmiş kötü insan.

  bir de ‘ırkçılık’ yapmıyorum havası yaratmak için `(#78701819) `şu yazısını gösterip ‘bakın türkleri de eleştirdim’ demesi resmen yalancılık. kürtler ile ilgili yazdığı pislik düşünceleriyle şu komik entry arasındaki fark ortada. ben türklere yönelik tek bir eleştiriyle karşılaşmadım çünkü.

  burayı okuyorsundur büyük ihtimal.
  şunu bilmeni isterim ki, sen ‘sekülercilik’ adı altına gizlenmiş ırkçı ve faşist bir insansın.
  kalbine iyilik diliyorum.
 • kucuk yaslarda amcasinin tecavuzune ugrayip, yasli erkeklere pazarlanarak buyumus zavalli bir yazar...

  olaylari yazarin kendi kaleminden okumak icin:
  (bkz: #78805743)

  edit: yedigim kufurun, gelen "yanlis anlamissiniz galiba" tipi mesajlarin haddi hesabi yok.
  yazmis oldugum bu entry yazara laf sokma amacliydi, yazarin nefret sucunu yuzune vurmak icindi.
 • ırkçı, 3.sınıf sözlük yazarı.
 • hayatında kaç kere doğuya gitti, kaç kürt ailesi tanıdı, kaç evliliğe şahit oldu da böyle kesin dille konuşuyor hayret. tüm kürtlerin kızlarını 12 yaşında evlendirdiğini, kız çocuklarını okutmadığını ve onları "sattığını" sanıyor. bunu öyle bir inançla anlatıyor ki bugüne kadar yüzlerce kürt düğününe şahit olan şahsımı bile ikna edecekti neredeyse. doğuyu ve kürtleri mahsun kırmızıgül dizilerinden öğrenirsen olacağı budur tabi. bugüne kadar yüzlerce kürt ailesi tanıdım, ne birinin kızını sattığına şahit oldum ne de çocuk yaşta evlendirdiğini gördüm. ha bu olaylar bazı yerlerde yaşanıyor mudur? tabii ki, illa ki yaşanıyordur. ama bu uç örnekler toplumun %1'i bile değildir. karadenizli veya iç anadolu'daki benzer vakalardan fazla değildir yani, oran olarak eşit düzeydedir. şimdi sen toplumun çok azını temsil eden bu örneklere bakıp "kürtler çocuklarını satiyeeah başlık parası alıyeeahh" dersen millet sana götüyle güler. zaten ben bu eleman gibi esasında gerizekalı ve cahil olan, ama hayatı çözmüş gibi, kanaat önderi gibi konuşmalarına hastayım.
  şimdi bu tipleme ırkçı mıdır, uçurulmalı mıdır valla sikimde bile değil ama emin olduğum tek şey sözlükte onlarcası bulunan gerizekalılardan ne ilki ne sonu olacak.
 • annesi tarafından hiç sevgi görmediğine emin olduğum yazar. bu nefretin başka bir açıklaması olamaz çünkü.

  batı ülkelerinden birinde yaşıyormuş sanırım. bu tipin, hepimizin nefret ettiği “ abi avrupa çok başka yhaaa, medeniyet abi” diye kafa siken erasmus’a giden türk öğrencinin, orada kalıp buraları unutmuş versiyonu olduğuna o kadar eminim ki.

  sonuç olarak, kendisine acil şifalar dilediğim ruh hastası ve ırkçı bir yazarımsı. bu arada uçurulması için kampanya başlatılmış, yapmayın ağalar bunu uçurursanız her yerde “ beni ekşiden uçurdular düşüncelerim yüzünden ama beni engelleyemezler” diye adeta bir savaş gazisiymiş gibi naralar atacak. o yüzden uğraşmaya değmez. kendi bokunda boğulsun