• murat akay'dan gene on numara iş olmuş dediğim. seviyorum lan bu adamı.
  • murat akay'ın klibin başında ilk hesabın geldiği anda yüzün yavaş yavaş şekil değiştirme hali, kızın başkasıyla takılması değil de başkasına hesap ödemesinin adamı kahretmesi ve pamuk şekercinin 5 liranın üzerini vermemesi gibi detaylarla sıçırtmıştır.
  • komik, içten murat akay şarkısı. belli bir süre sonra bağımlılık yapıyor. bu kadar dikkat çekmesinin bir sebebi de erkeklerin hayatının belli bir evresinde mutlaka bu tecrübeyi yaşamış olmasıdır, kimi yerlerde acı acı gülüyor insan.
  • slow girişin ardından nakarattaki isyanıyla beni benden almış şarkıdır.
    murat akay'ın bir sahnede avucunda sıktığı bozuk paralar eşliğinde sergilediği yüz ifadesi ise ömre bedeldir.

(çok tanışmak isterdim bu murat kişisiyle, eminim korkunç makara yapardık kendisiyle)
  • yine muhteşem bir murat akay şarkısı. mükemmel olmuş tek kelimeyle. klibi izlemez, sözleri silerseniz insanı hüzünle karışık isyana bile sürükleyebilir.
  • youtube önermesi ile tanıştığım bir başyapıt.

sadece klipte jest konusu biraz sıkıntılı. bana duyguyu geçiremiyor. yani kitleme hareketi daha iyi olabilirdi.eller ve kollarla okkalı bir kitleme işareti göreydim datmin olurdum.

günde 5 defa dinliyor ve kitlenen hesapları anıyorum.

(bkz: ben sadece su alayım)
  • ben tokum
  • yeni duyduğum müthiş bir dram şarkısı.
    helal olsun, bütün duyguyu yansıtmış ve yaşatmış.
  • --- spoiler ---
    "tavuk döner yiyelim mi?" dedim.
    "olmaz, ben fajita istiyorum!" dedi.

ismi çok çok karışık, kesin çok pahalı.
    "sen ye, ben ödeyeyim" koydum bu aşkın adını.
    --- spoiler ---
  • içimde buruk bir gülme hissi uyandıran, ruh halimi tepe taklak eden bir şarkı. çok acayip.
hesabın var mı? giriş yap