şükela:  tümü | bugün
  • suratı bir anda değişen, neye uğradığını şaşıran, istemeye istemeye elini cüzdanına atan, üç kuruşluk kadındır.
  • hesabı öderken adisyonu tekrar tekrar kontrol edip iç geçiren ablamızdır.
  • date etmekte ise escinsel ya da biseksuel, aksi takdirde kankalariyla kiz kiza disarda olan kadindir...

diye davarlik yapayim mi lan bi kerelik? paso cinsiyet rolu ahkami kesiyosunuz gorunce ozeniyorum.
  • (bkz: hahaha)

harbi o an yüzünü canlandırdım da, komikmiş.

:d
  • (bkz: #64210195)

gösterdiği tepki size bağlı olan kadındır.
  • ne manyaksınız lan.
    benim bir arkadaşım var, nesrin, kız arkadaşım değil, bilin nesrin.
    bir cumartesi akşamı hiç dışarı çıkasım yok, nesrin aradı, dışarı çıkalım dedi, param yok nesrin dışarı çıkamam dedim. kapadı telefonu, on dakika sonra tekrar aradı, evin önündeyim dedi. mecbur indim aşağı, önce yemeğe gittik bir steak house'a, lan cepte para da var, yok dedim, çıkarıp da ödeyemiyor da, ardından güzel bir bara gittik, canavar gibi eğlendik, tüm hesabı da nesrin ödedi.
    bir de saliha var mesela, o da benzer şeyler yapar, kendine sigara alırken muhakkak bana da alır, gider hesabı öder, bir de sachi var, nereye gitse hediyeler getirir, yemeğe götürür vs vs.
    bazen kız arkadaşlarımla da benzer şeyler olur, bir yere gitmek ister, yaw oraya o kadar para harcamayalım, bütçeyi sarsar derim, bir yerlere gider ortak öderiz.

ya sizde bir problem var ya da ilişkilerinizde.
    bilemedim.
    belki de problem bendedir.
    beni fakir ve mutsuz bir adam olarak görüyorlardır..
  • pis hesaplar peşindesiniz.
    tanım: bir kadın.
  • ben mutlu oluyordum hesabı ödediğimde. ataerkil düzene atılmış bir gol olarak görüyordum bu durumu. kimsenin hesabımı ödeyerek sahibim gibi davranmasına izin vermedim. bir kez o ödediyse diğerinde ben ödedim. bu sadece eşimle değil ondan önceki flörtlerimde de böyleydi.
    artık evlendik adam maaşını bana yolluyor hesapları hep ben ödüyorum. arada kredi kartını veriyorum hadi hesabı sen öde diyorum gülüşüyoruz.
  • çabuk kabul gördü dikkat ederseniz.