şükela:  tümü | bugün
  • hesabı öderken adisyonu tekrar tekrar kontrol edip iç geçiren ablamızdır.
  • date etmekte ise escinsel ya da biseksuel, aksi takdirde kankalariyla kiz kiza disarda olan kadindir...

diye davarlik yapayim mi lan bi kerelik? paso cinsiyet rolu ahkami kesiyosunuz gorunce ozeniyorum.
  • aahahahaha bana anılarımı hatırlatan başlık :)
    birbirimizi gördük bir yerde beğendik vs telde konuşmaya başladık neyse bunun üzerine ilk defa buluşacağız ilk defa (bu önemli)
    neyse bu uzun yoldan erken bir saatte geldi ben kahvaltı yapmıştım oturduk kahvaltı yaptı, ben çay içtim (neyse ki ödediğim kısım bu değil)
    farklı bir yere geçtik orada da bir şeyler içtik dedim hesabı ben ödeyim , neyse ödedim. şoka falan girmedim gayet olabilecek bir durum ama ilk buluşma için değil çok üzgünüm.

kesinlikle böyle bir ayrıma karşıyım ama ilk buluşmada bu tarz şeyler bir tık önemli bence. sonrasın da zaten ben rahatsız olur ödetmemeye çalışırım.
  • (bkz: #64210195)

gösterdiği tepki size bağlı olan kadındır.
  • pis hesaplar peşindesiniz.
    tanım: bir kadın.
  • ben mutlu oluyordum hesabı ödediğimde. ataerkil düzene atılmış bir gol olarak görüyordum bu durumu. kimsenin hesabımı ödeyerek sahibim gibi davranmasına izin vermedim. bir kez o ödediyse diğerinde ben ödedim. bu sadece eşimle değil ondan önceki flörtlerimde de böyleydi.
    artık evlendik adam maaşını bana yolluyor hesapları hep ben ödüyorum. arada kredi kartını veriyorum hadi hesabı sen öde diyorum gülüşüyoruz.
  • çabuk kabul gördü dikkat ederseniz.
  • samimi ise memnun olan kadındır. ard arda bir kaç kez ödetilmediği durumlarda, karşısındakinin hassasiyetine dokunmadan karşılık vermenin yollarını arar.

sosyal hayatımda görüştüğüm kişiler genellikle aynı sosyo-ekonomik düzeyde olduğumuz kişiler olduğundan da, sadece kadın olduğum için hesabımı ödemelerini istemem. davet söz konusu ise de davete davetle karşılık veririm genelde. bu konuyu bu kadar dramatize eden adamlarla da rüyalarında bile görüşmemek, tercihimdir. çünkü bu konularda iyi niyetli bir kadın, ancak yanında çok rahat ettiği bir adam ya da kadının hesabını ödemesinden rahatsız olmaz.