şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hayatımda ticket görmedim...
  ancak bu devirde neden hala ticket var...
  olmuyo mu şöyle kredi kartı gibi bi sistem...

  edit: arkadaşlar yeşillendirdi... mevcut sistem zaten böyleymiş...
  bu durumda bunu söyleyen kadına kötu konuşuyorum...
 • haklı bir haykırış. racon şudur: er kişi yemeği nakit öder, para üstünden de müesseseye %6, karşısındaki kıza da %10 bırakır (al bu da senin, diye sütyene sıkıştırılabilir). bu ilişkideki ciddiyetin ilk işaretidir. öğrenin bunları çocuklar. sonra yok efendim "neden manita bulamamam", yok efendim "manitaların bana neden bakmaması", "neden otuz bir çekilmesi" gibi başlıklar açıyorsunuz.
 • "gerekirse" kisminin anlasilmaz oldugu beyan. bir insanin tavuk doner yemesi neden gerekebilir ki acikmak disinda bir sebepten. neden bulaniklastiriliyor buradaki tavuk doner acikma iliskisi. tavuk doner ismarlayan adam fakirdir, bundan tiksinmem ama ticket'le odeyecek kadar kuculurse bir daha gozume gorunmesin mi demek istiyor, tam anlasilmiyor.
 • erkeklerin yıllardır yarattığı algıyı şuan kırmaya çalışıp parayı neden biz ödüyoruz öyle bir olgu yok bunu düşünen kezbandır diye hönkürdüğü başlık. efenim biz kaba etimizden uydurmadık bu raconu bi yerlerde siz alıştırdınız ki kabullenmişiz, ha ben çalıştığım zaman yemeği ısmarlamazsam tatlıyı kesin ısmarlar öderdim sevdiğim için şimdi evliyim onun parasıyla onun hesabını ödeyemiyorum, amma varsa iş yerinden ticket'ı onla markete gider alışveriş yaparız gelir evde mis gibi yemek yaparım.
 • kızcağız 140 karaktere haykırmış ve simarikligini belli etmiş ama

  başlığı açan arkadaş da kıza;
  giriş
  gelişme
  sonuç
  sonuç
  sonuç
  diye veryansın etmiş.

  140 karakterlik salakça bir cümle için bu kadar uğraşılır mi lan. siktir et gitsin mina koyum.
 • hesabı iş yerine ödüyoruz, kendisine değil ki. yanlış mı anladım, kendisini tanımam etmem ağır mı kaçar bilmem ama bu hatun ödemeyi bizzat kendisine ticket olarak kabul etmiyor olsa haklı olabilir derdim (bkz: sen istiyor duj verejek 50 ticket daha) *.
 • "sodexo geçiyor mu?" diye sormak istediğim kız söylemi.
 • kezban ötesi bir bünyeden çıkmış deyiş.

  yavrum; sen beni kaşıbeyaz'a götürüp hesabı euro'yla ödeyeceğini noter beyanıyla taahhüt etsen, ben senle yine yemeğe çıkmam.

  bunu da bil yani.