şükela:  tümü | bugün
  • mobil ödemeye hazırlanmıştır...
  • çiş gelmeme durumunda yapılan yeni nesil etkinlik.
  • lavaboya gideni vardır bunun, durur durur tam hesap ödenecekken çisi gelir swh

ulan dur zaten hesap ödetmeyeceğiz ama nedir yani bu haller hareketler falan.

t:çokta önemsenmemesi gereken bir durum
  • artik telefonlar da parmak iziyle, yüz tanimayla aciliyor, zaman da kazanamiyoruz. en iyisi spamlenmis mailbox'a bakmak. sanki bol bol e-posta varmis gibi.

saka tabi, bizim ortak hesabimiz vardi o yüzden kimin ödedigini cok umursamiyorduk. ay basi herkes para atiyordu icine sonra vay efendim sinemayi sen ödedin, yok ben hic ödemiyorum falan olmuyor, tertemiz.

edit: utanç verici şekilde "sinama" yazmışım. uyarılar karşısında düzelttim. teşekkürler.
  • kadına o rahatlığı veren erkekte problem vardır.
  • herseyi alman usulu odeyen bir ben mi varim diye dusurten. obur turlusu bir garip geliyor acikcasi. neden sadece cinsiyetimiz farkli diye surekli karsi tarafa kitliyeyim ki?

edit: imla
  • ''benim olduğum yerde senin paran geçmez'' mantığı sayesinde bir çok erkeğin dolaylı yoldan muzdarip olduğu, kendini bu yönde baskı altında hissettiği durum. sanki birlikte öderlerse kız erkeğin arkasından ''amkun pintisine bak ya hesabı bile ödemedi'' diye arkadaş ortamında anlatacağını düşünür. çünkü bir iki kez düştüm bu saçma duruma.

ilk bir kaç buluşma, belki bir kaç aylık sürede herkes kendi ödemeli bence. sonraki süreçte zaten ilişki belli bir temele oturacağından 3'ün 5'in lafı yapılmaz. orta yol bulmayı öğrenin artık aq.

t: türk erkeğini dara sokan durum.
  • sevgili diyorsun sonra da hesap ödemesini bekliyorsun. insan gerçekten sevdiğine bırak yemeği hiçbir hesabı ödettirmez. eğer o da hesap ödememek için bahane arıyorsa sanırım daha tanışma konuşma anlaşma dönemindesiniz.
  • olm siz ne yöntemler buluyonuz ve gözlemliyorsunuz amk ya. bu nasıl taktik?

t:hesabı ödetmeyi şeytani yolla bulmuş kişi.