şükela:  tümü | bugün soru sor
 • nil karaibrahimgil'in müzikleriyle katkı yapacağı, meriç aralın başrolde olduğu türk filmi. 12 şubat 2016 vizyon tarihi.
 • film berbat beyler sakın senaryosuda iğrenç, oyuncularda ham daha profesyonel olamamışlar. bu filmi cepada oyuncularla birlikte izledik şerefsizim hayatımda ilk defa böyle bir şey yaşadım. sanırım tek artısı buydu filmin. diğerleri saçma geldi zaten filmi pek izlemedim
 • bugün annemle gittiğimiz tatlı, eğlenceli, komikli şakalı filmdi. aslında yazdan beri çekimlerini sosyal medyadan takip ediyordum ve birden filme gitme isteği içimi kapladı. biraz meriç aral 'ın etkisi var tabii bunda. medcezir'den sonra görüyoruz ki dizide ki karakterine bu kadar zıt bi karakterle bile işin altından kalkıyor oyunculuğuyla. diğer karakterlerin yanında parlıyor zaten kendini fark ettiriyor.
  sinematografik olarak pek bi farklılığı, kendilerine has yorumlamaları yoktu. klasik kesmeler, geçişler, efektler, kamera hareketleri vardı. 2 saatimi güzel bir şekilde geçirdiğim bir filmdi benim için annem biraz benim isteğimle geldi bu filmle pek bir bilgisi yoktu ama o da çok zevk aldı. sosyal medyanın hayatımızdaki 'tam anlamıyla' yerini konu alan bir film, isminden de anlaşılacağı üzere. müzikler ve enerjileri çok güzeldi. zaman kaybı değil bana göre. izlenebilir, çerezlik, romantik-komedi filmleri arasında.
 • cumartesi günü izlediğim romantik-komedi filmi. açıkçası çok büyük beklentilerle gitmedim bu filme ama gene de pek beğendiğim bir yapım olmadı. filmin özellikle de ilk yarısını çok sıkıcı buldum. film sanki ilerlemiyor gibiydi. neyse ki, ikinci yarıda film biraz daha hızlandı ve olay örgüsünü de öğrenme hevesiyle biraz daha izlenir hâle geldi. ama genel olarak vasat bir film olarak değerlendirdiğimi dile getirmek istiyorum.

  filmin hoşuma giden tarafı ise sosyal medyanın kötü bir yanının da olduğunu göstermesi oldu. teknoloji için her ne kadar iyi güzel falan desek de bazen böyle sonuçlar da doğurabiliyor. filmin bu noktaya da parmak basması güzel bir şey.

  onun dışında çok yazılacak bir şey yok. klasik çerezlik bir romantik komedi filmi.
 • bu senenin en özgün yerli romantik gençlik filmlerinden biri.

  ne yazık ki deadpool gibi ciddi güzel bir film ve diğer büyük türk komedilerin arasında sıkıştığı için hakettiği gişe başarısından uzak duracak gibi.
 • yıka ve çık.
 • romantik komedi film oh mis iki kafa dağıtırım diye izlediğim ama tam tersine beni germiş film. 1 saat 20 dakikalık film 3 - 4 saatlik film izlemişim hissiyatı yarattı bünyemde. bu filme sinemada para verenler yerine ben üzüldüm...

  özgün bir şeyler yapmaya çalışmışlar çekimler gerçekten çok hoş. ama o senaryo nedir arkadaş ya? giriş kısmı öyle bir uzatılmış ki e hadi yeter artık hay selfienize de size de bu nasıl boş bir filmdir diye sinirlene sinirlene izledim.

  bu filmin kategorisini romantik-komedi diye ayarlayanları cidden tebrik ediyorum. "romantik" dışında her şey bu filmin gireceği kategori olur. mesela derya şensoy o kadar kötüydü ki onun o leş kötü oyunculuğu beni acayip gerdi bi ara korktum da... koy gerilime korkuya... macera desen zaten her yeri bir dolaşma tribindeler koy maceraya. aksiyon desen filmin son kısmı kassan aksiyona da girer. her neyse yani bu film her kategoriye girer ama romantik? ı-ıh yok yani. o nasıl kastırma bir aşk modudur... nasıl bir saçmalıktır.

  çok daha düzgün bir senaryo + iyi oyuncularla şu filmin seviyesi inanılmaz yükselirdi ama kötüden öteye gidemiyor bu haliyle.

  meriç aral'ın hakkını yemiyeyim kendisi gayet iyiydi şu filmde zaten bir meriç aral bir de çekimler iyi. ha izlenir mi ? izlemeyin kendinize bunu yapmayın 1 saat 20 dakikanıza yazık...

  --- spoiler ---

  film boyunca tek güldüğüm yer ise anneyle görüntülü konuşurken görüntü dondu tribine girdikleri yerdi.

  --- spoiler ---
 • dun tvde denk geldigim film. severim boyle ansizin tv`de filmlere denk gelmek. ben yukarida yazilanin aksine ozellikle basini daha cok sevdim. kardes kaybolana dek cok daha cekici buldum. kullanilan renkler , goruntuler, muzikler , anlatim sekli baya basarili .ılk basta film bana amelie tadi verdi. kucuk kardesi oynayan cocuk baya basarili, sahneleri cok iyi ve eglenceli .meriç aral ve kutay kalabalık basarili. yaz kokan , eglenceli bir film.