şükela:  tümü | bugün
  • insanin durduk yerde terbiyesini bozan parasal sorundur. gelir zaten belli, giderler evlere senlik. hesaplanmis, kitaplanmis, gidim gidim paketlenmis hepsinin yatacak yeri belli. buzdolabi sizlere omur hadi bakalim .....

(bkz: hic hesapta olmayan durumlar)
  • sebebi benim için genelde nikon'dur. d3 nası bir makine ne lan? allah belanızı vermesin e mi...
  • diş etimde ufak bir şişlik var diye doktora gidip, bir röntgen, 2 dolgu, 2 kanal tedavisi ile karşılaşmak demektir. dişçiye giden bir insana bütün bunlar zaten müstahaktır.
  • ayın ortasında veterinerden gelen telefonla kedinizin iki aşısı olduğunu öğrenmek, iki hafta sonra iki aşısının daha olduğunu öğrenmek, tabi öğrenince değil aşılara götürünce masraf oluyor.
    (bkz: kedi sahibinin acı deneyimleri)
  • bozuluveren bir alet olur bu bazen. en ironik kısmı da, yaptırmak için anlayan biri çağrıldığında, istisnasız "hehe içine x lira sıkı$mı$" geyiğinin kar$ıdaki tarafından döndürülmesi ki, en fenası da o bence, hesapta olmamasını falan da geçtim.
  • hesapta vardır..ama hesaplanmamıştır.
  • paranın zaten ucu ucuna yettiği anlarda adama kaderin sillesini yediren olaydır. 1 ay çıkmasa dişimi kıracağım durum.
  • umut sarıkaya tipi mutsuzluklara sürükleyecektir.
  • tam da hesapta olmayan bir yerden supriz para gelmesini bekleyip 15 dk icinde cikan masraftir genelde. bende hep böyle olur. sevinmem genelde 15 dk surer. sonra ya telefon faturasi supriz yapar, ya da birseyler bozulur, gelenin 2 kati para gider.