şükela:  tümü | bugün
  • özellikle türk erkeğinde görülen durum. homoseksüel erkekleri aşağılamak amacıyla ' top, tekerlek, yumuşak, ılık, vurduruyor' vs gibi tanımlamalarla dünya ortalamasının çok da gerisinde olan penis boylarını tatmin ettiklerini sanarlar. lakin tarihteki bir çok ünlü eşcinsel askeri dehanın olduğunu bilmez bu cahiller. örneğin; büyük iskender. tarihin gördüğü en büyük komutanlardan birisidir ve biseksüeldir. apple ceo'su da eşcinsel. biraz penisinizle değil beyninizle düşünün. ya da elinizdeki i phone ları çevirip artık gerisi hayal gücünüze kalmış.
  • çoğu kendini hetero sanan erkek kendisine konduramadığı için inkar yolunu seçer. bunu da en iyi onları aşağılayarak yapar. bu tipler gündüz travestiye söver gece onun yatağına atar kendini.

(bkz: gizli eşcinsellik)
  • gariptir. bir kere bu adamlar doğal komik olm. tanısanız hepiniz sempati duyarsınız. homofobiyi anlamak imkansız. bi’ denk gelseniz korku komediye dönecek lan.

yani cidden anlam veremiyorum. -serdar çıkar n’olursun-lu videoya kimse denk gelmedi mi lan? kahkaya attım. adamların mizahı harika lan.

geçen birine daha denk geldim. kendi sikini ağzına alan türk diye. adam youtuberlara mı özenmiş, n’aptıysa? video başlıyo. adam bi’ süre konuşup sikinin kafasını yalıyo. sonra konuşma başlıyor...

evet arkadaşlar. siz de benim gibi sikinizi büyütmek istiyorsanız...

gülmekten devamını izleyemedim ama adamlar ülkedeki youtuberlardan daha komik.