şükela:  tümü | bugün
  • "hey boy.. hey görl.. sus lan diicey... hilmi koş!!" şeklinde sözlere sahip chemical bros. parçası.
    yoksa heygörl heyboy muydu sırası hatırlayamadım ama neyse...
  • " heygörl heyboy"du, ancak bişi farketmez; klibinde küçükken kolunu kırıp iskelet takıntılı hale gelen, kıpırdayan her şeyi iskelet olarak gören bi kız vardı
  • superstar djs,
    here we go

seklinde devam eden lyric
  • hey boy hey girl what are you doing over there ?
    seklinde bir cumle vardirki ingilizce hocasinin dilinden hic dusmez..
    siddetle bildigi tek cumle oldugunu savunmaktayim..
  • muthis chemical brothers sarkisi, dans ettirebilitesi de cok yuksektir.
  • "hey boy.. hey görl.. sus lan diicey... $ut ve gol!!" olarak cilgin attigimiz yillarin eseriydi bu.. demek cagrisim herkese baska baska geliyormus..*
  • bu $arkini co$turdugu bir kisim vardir, ortalarinda bir yerde yava$ yava$ yukselir zirve yapar ve insanlarin delirmesi icin ongorulmu$ o noktadan sonra tum kivrakligiyla ziplattirir. ne zaman o kismi denk gelse acik hava bir bar ya da disco gelir aklima, tiklim tiklim ve parcanin o zirvesinde hepsi deliriyorlar bir anda, sapitiyor ortam.
  • nedense her dinlediğimde vokalde brian molko olduğunu düşündüren şarkı. bi allahın kulu da çıkıp sözlerini tam olarak yazmamış ya. ayıp, çok ayıp...

hey girls, hey boys,
    superstar dj's,
    here we go!
    {repeat}
  • çok tatlı bir klibi vardır. skeletons in my closet durumunu uygulamalı olarak gösterirler.
  • ben de superstar dj's kismini substrat djs diye yorumlamistim. o zamanlar kafayı biyolojiye takmisim demek ki.