şükela:  tümü | bugün
  • cbeebies bbc kanalında. bir çizgi film var hey duggee.

ana okulu sahibi bir köpek duggee .. öğrenciler ahtapot, hipopotam, gergedan , köpek veya fare (çözemedim) bir de timsah var. bu timsahı her gördüğümde üzülürüm ki gün aşırı denk geliyorum bu çizgi filme. herkesin ebeveyni almaya geldiğinde bu miniklerin hepsi aynı cinsten olmasına rağmen timsahı bir fil alıyor. belli ki evlat edinilmiş izlenimi veriyor. gereksiz bir üzüntüye hasıl oluyorum. evlat edinen ve hakkıyla bakanlardan allah razı olsun.

neyse duggee'ye sarılalım.
  • çük kafalı bir çizgi film karakteri. milyon tane değişik köpek tipi çizilebilecekken bu şekli seçmiş olmaları düşündürücü. disney yapsa illuminati forumlarında kendine yer bulurdu.
    bu nedlr arkadaş: https://eksiup.com/p/29744699rofk
  • duggee hug, tek ihtiyacımız olan. en sevdiğim karakter de ahtapot betty. her bölümde rozet kazanıyor bu yavrucuklar, izlemesi çok eğlenceli.
  • çizgileri çok güzel olan çizgifilm. her bölümün sonundan aileleri çocukları almaya gelir. gelen velilerden bazısı otobüsle, bazısı arabayla, bazısı bisikletle vs gelir okula. ahtapotun annesi ahtapot, gergedanın annesi yine gergedanken timsahın annesi fildir. ve en az diğerleri kadar sıkı sarılır çocuğuna.

nitekim çok güzel detayları vardır. çocuğa gönül rahatlığıyla izlettirilebilir.