şükela:  tümü | bugün
  • eskişehir'in yeni açılan 3. nesil kahvecisi. kahveleri, tostu, tatlıları, dizaynı, müzikleri, ortamı harika. flat whiteın hastasıyız.
  • bahçesi küçük. koca götlü olduğumdan değil de koca götlüler yüzünden sıkışıyoruz. bahçeyi kapatın ya da kat çıkın efendim. aksjdha. onun dışında iç mekan tasarımında renkler birbirini kapatıyor, yani birbirine uyumlu renkler yüzünden mekan kendi içinde bukalemuna dönmüş. kahvesi için bir şey diyemiyorum.
  • su siralar boxx coffee roasters ve kendi kavurmaya basladiklari cekirdeklere sahip ic mekan tasarimi oldukca basarili, ince uzun bir de bahcesi bulunan eskisehirli kahveci mekan.
    muzikler guzel, mekanda bulunan insanlar guzel, etrafa yayilan enerji guzel. tuvaletlerinde hala calismakta olan cok eski bir radyo var, sirf onu gormek icin bile gidilesi.
    ayrica kahveci diyorum ama atistirmaliklar, sandvicler falan da mevcut. yolunuz duserse mutlaka sans verin derim.

    buradan ciktiktan sonra gunun ilerleyen saatlerinde keci gecti diye bir yere ugradik ki, hey joe'yu mumla aratti bana hem mekanin kendisi hem sahibi (ki kendisine sorsan asla sahibi olarak anilmak istemiyodur ama) hem de etraftaki serkes tayfa.