• an itibari ile bulunduğum kafe. menü güzel, ambiyans güzel, eskişehir güzel... daha ne olsun.
  • su siralar boxx coffee roasters ve kendi kavurmaya basladiklari cekirdeklere sahip ic mekan tasarimi oldukca basarili, ince uzun bir de bahcesi bulunan eskisehirli kahveci mekan.
    muzikler guzel, mekanda bulunan insanlar guzel, etrafa yayilan enerji guzel. tuvaletlerinde hala calismakta olan cok eski bir radyo var, sirf onu gormek icin bile gidilesi.
    ayrica kahveci diyorum ama atistirmaliklar, sandvicler falan da mevcut. yolunuz duserse mutlaka sans verin derim.

buradan ciktiktan sonra gunun ilerleyen saatlerinde keci gecti diye bir yere ugradik ki, hey joe'yu mumla aratti bana hem mekanin kendisi hem sahibi (ki kendisine sorsan asla sahibi olarak anilmak istemiyodur ama) hem de etraftaki serkes tayfa.
  • eskişehir şubesinde eskiden ne güzel sakin müzikler dinler saatlerce otururduk.
    şimdi resmen alternatif pub a çevirmişler sürekli bi dımtıs dımtıs beyniniz s.kiliyor ama oturup kahve içiyorsunuz.

o müziğin sesini birazcık kısın, listelerinizi biraz güncelleyin pls.
  • bahçesi küçük. koca götlü olduğumdan değil de koca götlüler yüzünden sıkışıyoruz. bahçeyi kapatın ya da kat çıkın efendim. aksjdha. onun dışında iç mekan tasarımında renkler birbirini kapatıyor, yani birbirine uyumlu renkler yüzünden mekan kendi içinde bukalemuna dönmüş. kahvesi için bir şey diyemiyorum.
  • an itibariyle eskişehir şubesinde ben howard ile başlayıp, kings of convenience'la devam eden müzikler bir anda chill out'a döndü ve gece kulüplerindeki hiç bitmeyen mid tempo cıptıs dıptıs'la kafa ütülüyor. ortam güzel, çalışanlar güzel ama müzikteki bu tavırsızlık can sıkıyor.
  • cok orjinal bir isim ile hizmet veren kahveci

joe coffee company
  • starbuckstan daha iyi kahve yapan kahve dükkanı
  • konacik, bodrum'da da bulunan ve her daim iyi kahvesi olan, guzel muzikli kafe.

https://goo.gl/maps/nyt8bk4bzmh4kshz9
hesabın var mı? giriş yap