• "hey, new york nasil dilayla'm? ben oyle uzaklardayim ki simdi.. ama bu gece yine cok guzel gorundugune bahse girerdim.. evet, yapardim bunu. times square'deki tum isiklari toplasan senin kadar parlayamaz.. yemin ediyorum, cidden! ah dilayla'm, ah, sen neler yapmazsin ki bana.. onlarin ucaklari trenleri ola dursun, ben yurur yine gelirim sana."

ooo, what you do to me,
    aah. su arabesk punk rock sarkilar yok mu, dilinize oyle de guzel dolanirlar ki.
  • ilk dinlemeye başladığımdan itibaren içime işleyen huzur hissinin fon müziğidir.
  • sozleri ve muzigi insanin kalbini vuran, ozellikle baglanti kurulabilecek kisisel bir durum varsa insani paralayabilen icli sarki.
  • naif bir $arki tarifini kullanmak icin yillardir bekler dururken kulagima calinmi$ $arkidir.
    kivircik sacli bi kiz cocugum olsa anca bu kadar $irin olurdu.
  • baglanti uracak kisisel bir durum olmasa da insani paralayabiliyor. bir de olmayacak hayalini dusunup sırıtmaya sebep oluyor. oyle bir sarki.bazi durumlarda boyle sarkilar adi ve serefsiz de olabilir. (bkz: can sıkıntısı)
  • bizim raki kulturune cok yakin bir sarkidir..benim gibi adama yapilirmiydi nagmeleri ile kalplerimize isleyen melodisi vardir..

(bkz: bir zamanlar fakir ama gururlu bi genc vardi)
    (bkz: depresif raki sofrasi)

not: zaman gosterecektirki sarki marki kurtarmaz delikanliyi, kiz new york 'a gittiyse o iliski bi daha adam olmaz, sen yaz sarki yazabildigin kadar..(bkz: long distance relationship)
  • amerikan müzik listelerinde haftalarca üst sıralardaki yerini koruyan plain white t's parçası, emo kidlerin milli marşı haline gelmiştir*
  • way be ne aşklar,ne aşıklar var hayatta diyip kendi durumunuza acımanıza sebebiyet veren şarkı..long distance relationship yaşayıp da bunların yalan oldugunu bilmene rağmen hem de..
  • her dinlendiğinde ağlatan şarkı.gitar bir yandan, adamın sesi bir yandan, sözler biz yandan...
  • 3 aylık wat maceramda çalıştığım mağazada belki yüzlerce kez dinlediğim fakat sıkılmadığım; moldovalısından,kolombiyalısına; rusundan,jamaikalısına farklı milletten bir çok kişi arasından sevmeyenin çıkmadığı şarkı.
hesabın var mı? giriş yap