şükela:  tümü | bugün
643 entry daha
  • doya doya sarmamışım, bize çok günah etmişsin derdim.
  • (bkz: siktir etmek) en temizidir. gerek yok hiç uzatmaya.
  • salıncağa bindirmek.
    https://eksiup.com/p/ik2563323nu8
  • (bkz: bak şuradan siktir git)

ben istiyorum hayatım heyecansız olsun. aksiyonlar bitsin. sıradan ve normal günler ile insanlar ardı ardına gelsin. insanlar sürekli heyecansızlık, rahatlık, sıradan olmak gibi mükemmel şeyleri bokluyorlar.

kardeşimle en büyük hayalimiz almanya’da sıradan işler yapıp sıradan insanlar olup sıradanlıktan ve durağanlıktan aşırı sıkılmakla geçen bir hayat yaşamak.

he sonra bana gelecek “heyecanım kalmadı”. git kendini kurcala o zaman; belki yükselirsin, heyecanlanırsın.

ben ankaralıyım. dümdüzüm. kimseyi kurcalamam. “hiyicinim bitti” diyene de heyecandan dolup taşacağı yeni hayatlar ve maceralar diler, çeker giderim çünkü yapabileceğim bir şey olmaz. artık insanlar gelişimlerinde hangi evrede takılı kalıyorlar bilmiyorum ama böylesi saçma ataklarla hem kendilerini hem de karşısındakini harcayabiliyorlar. freud yine haklı tabii.

dünyadaki en güzel şey rutin ve durağan bir mutluluktur. en sevdiğim yazar da albert camus’tur.
  • salacaksın gidecek. net!
  • buradan yazamayacağım. özelden taktik verebilirim.
  • (bkz: ybsg) diyerek yol almasini saglayin.
  • bana diyorsa teessüf ederim çünkü bende bir kadını heyecanlandıracak bir şey yok. çok sıkılıyorum lan bir sigara uzatın.
  • senden bir şans daha istiyorum, bana bir şans daha ver, heyecanını geri getireceğim bu ilişkiye, diye şans istenir. şans verdiğini kabul ediyoruz.

cumartesi 12'de kadıköyde buluşuyoruz diye anlaşırsınız. gidersiniz, buluşursunuz, bir kafeye/bara oturur bir iki kadeh bir şeyler içersiniz, onu hayal kırıklığına uğratmayacağınıza, bugünün ilişkinin yeni bir başlangıç günü olacağını söylersiniz. kızın vereceği tepki "hadi bakalım, göreceğiz" falan olacaktır.

saat 2 gibi kızla masadan kalkıp, daha öncesinde ayarladığınız otel odasına götürün. "bana güven ve kendini bana bırak, gün sonunda yaptıklarımdan memnun kalmadıysan bana istediğin herşeyi yapabilirsin, senden ricam söylediklerimi elinden geldiğince yapmaya çalışman" deyin. kız, "ehm, peki" gibi, biraz tedirgin şekilde cevaplayacaktır.

kızın duvara dönmesini söyleyin. sonra yatağın yanına koyduğunuz çantanızı açın ve çantadaki göz bağını (bkz: blindfold) kıza takın. hafif bir itirazda bulunabilir, hiç takmayın veya şşt deyip geçiştirin. eğer bu aşamada kız "eeh yeter be bu ne" derse heyecan istemiyordur, sizi de istemiyordur. eğer devam ederse heyecan istiyordur ve gerçekten heyecanını kaybetmiştir, sizden sıkılmamıştır.

sonra kızın boynunu öpün, vücudunu nazikçe okşayın, ama kızı duvara dönük şekilde tutmaya devam edin. ne kadar vakit geçirmek istiyorsunuz size bırakıyorum, burada amacımız kızı biraz heyecanlandırmak ve keyif almasını sağlamak.

sonra tekrar çantamıza dönüyoruz, el ve ayak kelepçelerini çıkarıyoruz. önce kendimiz soyunuyoruz, tamamen çıplak kalacak şekilde, sonra da adım adım kızımızı soyuyoruz. kız çırılçıplak kalmak zorunda değil, sütyeni kilodu veya çorapları da üzerinde kalabilir, nasıl seviyorsanız. sonra el ve ayak kelepçelerini takıyoruz kıza.

kızı yatağa sırtüstü yatırıyoruz. ellerini ve ayaklarını yatağın baş uçlarına bağlıyoruz, kız x şeklinde sırtüstü yatar pozisyonda oluyor. sonrasında ise, sadece hafif dokunuşlarla kıza dokunuyoruz, bacaklarına, kollarına, vücuduna, göğüslerine, parmak uçlarımızla, dilimizle veya penisimizle hafif hafif dokunuyoruz kıza. süre yine size kalmış.

sonra kıza oral seks yapmaya başlıyoruz, kızın bacaklarını baldırlarını öpüyoruz, göbeğini ısırıyoruz ve öpüyoruz, kızın vajinasını yalıyoruz, klitorisini yalıyoruz. yine en başta nazikçe, sonrasında da biraz daha tempolu ve/veya sert şekilde oral yapıyoruz kıza. orgazma ulaştırırsanız çok güzel, birden fazla kez de yapabilirsiniz.

sonra yataktan iniyoruz, vibratörümüzü çıkarıyoruz ve fişe takıyoruz, sonra da vibratörü kızın klitorisine gelecek şekilde tutup, bacağının birine bağlıyoruz ve başlatıyoruz. vibratör kızın vajinasında çalışırken, biz de kızın göğüsleriyle ve dudaklarıyla ilgileniyoruz, kız zevkten kıvranırken kızı öpüyoruz, göğüslerini okşuyoruz. kızın en az 1 kez orgazma ulaşması lazım bu aşamada, kaç kez olacağı size kalmış, ama en az 1 kez olsun.

sonrasında kızı çözüyoruz yataktan. yoruldun mu? diye soruyoruz. yorulduysa göz bağını falan da çözün ve yatakta dinlenin. yorulmadıysa,

heyecan için neden kendisinin bir şey yapmadığını sorun. doğru düzgün bir cevap veremeyecektir. erotik bir şekilde, ilişkiyi heyecanlı hale getirmeye çalışanın tek siz olduğunuzu ve bunun için onu cezalandırmanız gerektiğini söyleyin. itiraz eder gibi olacaktır ama net şekilde itiraz etmeyecektir. kızı nazikçe bileklerinden tutun ve kendinize doğru çekin, öpün dudaklarından, sonra da yatağa oturun ve kızı dizinize yatırın. poposunu tokatlamaya başlayın, çok ama çok nazik başlayın, sonrasında biraz daha sertleştirebilirsiniz, ama çok sert vurmayın.

kızı kaldırın kucağınızdan ve öpün. zaten şu aşamaya kadar gelebildiyseniz artık bdsm içerikli, çok da heyecanlı bir ilişkiye girmişsiniz demektir, herhangi bir aşamada sorun yaşarsanız o iş zaten olmaz. soft bdsm herkes sever, özellikle de heyecan arayan kadınlar :)
  • direkt olarak kapı önüne koyun, gözünüzü bile kırpmayın, saniye bile geçirmeyin.
    çünkü bunu bir sevgili iki sebeple der:

1) gerçekten heyecanını kaybetmiştir. o ilişki bitti demek zaten. yapılacak hiç bir şey yok. önünüzdeki maçlara bakın.

2) bunu ilişkiye heyecan katmak için, sizi denemek için söylüyordur. net kezbandır (erkeğin de kezbanı var), değilse zeka geriliği vardır. ayrıca daha çok heyecan katmak istiyorsa farkında olmadan yukarıdaki maddedeki durumda olabilir. yapılacak bir şey yok, o ilişki bitti demek zaten.
5 entry daha