• sana köpek desem köpeğe hakaret olur utanırım, sana göt desem götün de bir işlevi var utanırım, o. çocuğu desem anandan utanırım.

sıfatın bile yok rezil herif.

hadi yiyorsa uzat elini !!!
  • akli dengesi yerinde değildir raporu olup , ayrıca dolandırıcıktan hüküm giymiş bir meczubun sözlerine bu kadar değer verilip, baya bir takipçisi olması gerçekten tuhaf.
  • allah'a tapınıp allah'ın can vermiş olduğu bir hayvanın ölüsü üzerinden mastürbatif hareketlere girip bunuda teşbihte kullananların inancına şüpheyle bakıp pekte insan saymamak lazım.
  • hayvan düşmanı bir yobaz beyanı.

ışte bunların insan sevgisi de, hayvan sevgisi de ancak bu, bu kadar dostlar !

aslında bu başlığa yazıp, şu fesli yobaz adama prim vermeyecektim ama kendimi tutamadım.

bunlarin hepsi katıksız ışid sempatizanı, kadının, iyinin, dürüstlüğün ve güzel olan her ne varsa onun düşmanı! net !

(bkz: yallah arabistan'a)
  • bak kadircim, biliyorum çok heveslisin falan ama bu atıp tuttuğun adamın tarihte çok az dengi var.

çok övündüğün osmanlı’nın padişahları bu adamdaki vizyonun onda birine sahip olsa emin ol bu halde olmazdık. biz de seviyoruz osmanlı’yı, tarihimize saygımız sonsuz ama o padişahların, şehzadelerin çoğuna yapılan yatırımın onda biri bile verilmedi bu heykelini sürükleyelim dediğin adama.

nasıl ki onca komutan arasından istanbul’u almak allah’ın takdiriyle fatih’e nasip olduysa, türk’ün varlığını sürdürmesi de yine allah’ın takdiriyle mustafa kemal sayesinde olmuştur.

senin abilerin, amcaların ingiliz mandası caizdir diye zamanında fetva veriyordu. biz sizi iyi tanıyoruz yani. biz sizi iyi tanıyoruz da, siz bizi bi anlayamadınız gitti. bu adamın allah’la arasında ne olduğu bizi ilgilendirmez, hiç bir müslümanı ilgilendirmemeli. biz gerçek komutan seviyoruz işte lan, çakma komutanlarla aramız iyi değil anla işte.
  • fes takmış bir lord eddard stark söylemi.
  • yeminin olsun gördüğüm yerde tekme tokat dalacağım bir namussuzun beyanatı.
  • bi lafa bakarim laf mi die, bi de soyleyene bakarim. misirpatlaaogluysa bakmam. he amk he der gecerim. kaale almayiniz sunu reca ediyorum.

(bkz: tipi sikilesi insanlar)
  • konuşana değil de arkadaki gençlere üzüldüğüm beyan.
    yazık be bu gençlere. zannediyorlar ki böyle beylik laflar edilince dünyayı dize getirebilecekler.
    bunlar da bir sürü gencimiz gibi halı fleks kaplı, çorap kokulu ve bisküvi ikramlı "sohbetlerde" heder olup gidecekler.
    birileri bunları kurtarmalı. bunlara gerçeği söylemeli.
hesabın var mı? giriş yap