şükela:  tümü | bugün soru sor
  • noktalama işaretlerinden habersiz kişi.
  • takip edilesi yazar , ekonomik ve sosyolojik çıkarım ve tahminlerini çok doğru ve mantıklı buluyorum
  • noktasız virgülsüz uzun yazılar yazan yazar. ilkokula baştan başlaması lazım.
  • ekonomik kriz başlığına nokta kullanmadan girdiği uzun entryler ile beyin yakan yazar.

neden ?
  • noktalama işaretlerini kullanmadığı için okuyamadığım yazar. bu yüzden birini engelleme ihtiyacı duyacağım hayatta aklıma gelmezdi.
  • başından geçtiğini iddia ettiği olaylar biraz abartılı geliyor. bu yüzden yazdıklarına inanmakta zorlanıyorum.
  • noktalama işaretleri dışında da imla problemleri olan bir arkadaşımız. kelimeleri hatalı yazıyor, "de"ler "mi" ler falan felaket. işin eğlenceli tarafı entrylerinde dört dil bildiğini ve tercüman olduğunu söylemiş. nasıl olabilir ki böyle birşey? çeviri yapıyorsan, çevirdiğin dili de yazabilmen lazım. yazdığını da başka biri mi düzeltiyor? enterasan..
  • troll oldugunu, kuvvetli bir hayal gücü oldugunu, kasti olarak sinir yaratmaya calistigini düsündügüm noktalama isareti kullanmayan yazar. gerci... noktalama isaretsiz yapilana baska isim bulmak gerek. belki de "yazmaz" demek lazim.
  • vay be, birini noktalama işareti kullanmadığı için engelleyeceğimi hiç düşünmezdim. demek ki türkçe benim için bu kadar önemliymiş. kendimi çok milliyetçi görmezdim ama böylesine özürlü adamları görünce sevdam artıyor demek.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)