• noktasız virgülsüz uzun yazılar yazan yazar. ilkokula baştan başlaması lazım.
  • noktalama işaretlerini kullanmadığı için okuyamadığım yazar. bu yüzden birini engelleme ihtiyacı duyacağım hayatta aklıma gelmezdi.
  • başından geçtiğini iddia ettiği olaylar biraz abartılı geliyor. bu yüzden yazdıklarına inanmakta zorlanıyorum.
  • noktalama işaretleri dışında da imla problemleri olan bir arkadaşımız. kelimeleri hatalı yazıyor, "de"ler "mi" ler falan felaket. işin eğlenceli tarafı entrylerinde dört dil bildiğini ve tercüman olduğunu söylemiş. nasıl olabilir ki böyle birşey? çeviri yapıyorsan, çevirdiğin dili de yazabilmen lazım. yazdığını da başka biri mi düzeltiyor? enterasan..
  • girdilerini nefes nefese girdiğini düşündüğüm yazar.
  • umut sarıkaya yazılarından fırlamış gibi bir hayatı olan yazar: paraya sıkışmış akrabaları, kapıya dayanıp, annesine dededen kalma tarlayı satması için diretirlerken; sinirden odasına kapanıp, kendine viski koyup içiyor...

bu ne abi ya? yarıldım...
  • kendisi bana vaktinde bir elektrik süpürgesi önermişti. inanıp aldım valla ve iyi çıktı. hem fiyatı hem performansı hiç fena değil. tek sıkıntı süpürgenin kazık gibi bir başlığı olmasıydı. onu da eski süpürgeden alıp hallettim. kendisine teşekkürü borç bilirim. sağol kardeş.
  • abartili ruyalarini gulerek okudugum yazar
  • türkçe kurallarına hakim olmayan, ılık hikayelerin insanıdır.
  • yazmamalı. vakit kaybı, gramer katili ve beyin yakıcı yazar.
hesabın var mı? giriş yap