• rezalet sistemin rezalet çağrı merkezidir. allah kimseyi bunların eline düşürmesin.

son olarak, sikecem yapacağınız işi ya
  • 3 gündür sayfalarına ulaşılamıyor.

hg müşteri hizmetleri

3 ay önceydi sanırım bu sayfadan hgs etiket numarama bakıp pttmatik'den para yüklemek istedim. 2 haftada 3 değişik pttmatik kullandım ve hatalar aldım. müşteri hizmetlerine sayısız şikayet kaydı oluşturdum. her seferinde "yatırılıyor kardeşim" dediler. azimle şikayet kaydı oluşturmaya devam ettim ve bir şekilde teknik birisi şikayetimi incelemiş. en sonunda internet sitelerinde gösterilen etiket numarasının eksik yazıldığını numaranın başında 1 yazması gerektiğini tespit ettim. kendilerine de yolladım. hatalarını kabul ettiler. ilginçtir, sitelerinin çalışmadığı 3 gündür de yine pttmatik lerden yükleme yapamıyorum.

etiket okumama, fazla kesilen ücretin geri verilmesinde sıkıntılar, etiket bulunamaması, banka üzerinden alınan etiketin ptt tarafından iptal edilememesi gibi sayısız sorun yumağı bir işleyiş var. oldukça fazla sayıda çözmeleri-iyileştirmeleri gereken durum var ama kabiliyetleri var mı bilmiyorum
  • gece 2 gibi aradığınızda 10 saniyede müşteri temsilcisine ulaşabildiğiniz hattır.
hesabın var mı? giriş yap