• benimle konuşurken boyunun ölçüsünü sürekli aşıyor!!!111!111!1

"hia: tüm arkadaşlarım yurtdışına çıktı
    hia: work and travel veya erasmus
    hia: yada tatil bi sen kalsdın
    hia: ya
    hia: acaip kıskanıyorum bi kıskanmadığım sen varsın o yüzden
    dambil: sdfkljsklfjsdjflsdfjsdklfjsdfjklf"

"dambil: şey çok komik ya
    sdjklfsjklf
    öldüm diyelim, tüm sosyal mecralardan
    çok iyi adamdı ifilan olucak
    sdfjkldsfsjdklf
    feci gülerim arkadan
    hia (23:24):
    hee
    gülerdin
    ben açıklardım nasıl kancık olduğunu"
  • dürüst olmanın hiçbir sakıncası yok.

sıradan bir gün başlıyordu sabaha gözlerimi açarken. gene derse geç kaldığımı içten içe hissederken saate bakmak üzere uzandı elim telefona. yanıldığımın şokunu atlatmam gözlerimi ovalamamla aynı ana denk geliyordu. kontrol amaçlı bir kere daha saate bakmayı tercih ettim, bu sefer de saatten önce tarih gözüme çarptı: 8 aralık.. sanki bir şey varmış gibi ama sanki bir şey yokmuş gibi, önemli gibi ama değil gibi. kafamı yastıktan kaldırdığımda tarihin getirdiği düşünceler silsilesi çoktan kafamdan uçup gitmişti. günlük yaşamın ilk dakikalarına kaptırdım kendimi. az önceyse, yaşamam gereken mahcubiyeti yaşadım, unutmuşum.. telafisi "kusura bakma" ile başlayan cümleler olur bu durumun ama dedim ya dürüst olmanın bir sakıncası yok; unutmuşum. sen yüzüme vurduktan sonra hatırlamış da olsam, biraz geç de olsa kabul edersin bence:

doğum günün kutlu olsun..
  • o bir hayalet.
  • baya işini bilen bir yazar bu. sırf şu nonserviamm'dan önce davranıp bir kaç bölümü parselleyeyim dedim; hep karşıma bu adam çıktı. mesela nonservi yeşaya 10'u yazıyor; ben de yeşaya 18 diyorum, hia ukte vermiş, 19 diyorum, 20 diyorum, adam hepsini ukte haline getirmiş. açıkgözün böylesi...*
  • bazen doğru kararları vermemde yardımcı olabiliyor. sadece bunun için teşekkür etsem kendisine çok bencilce olur, o yüzden varlığı için teşekkür ediyorum..
  • şimdilik bir biyolog adayı.
  • onuncu nesil yazar gibi bir şey..
  • onuncu nesil çaylak.
  • zamanların birinde mutfağa pankek yapmak için girip, yaprak dolma yapıp çıktığı görülmüş olan gönüllerin yazarı.
  • ks. hayallerde yaşayan ibne.
hesabın var mı? giriş yap