şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bütün erkekler aynısınızın türk düşmanı olan sürümü.

aslen ırkçı olmalarına rağmen; hakikatte kendilerinin aşmış olduklarını, gerçekte bizim faşist olduğumuzu söyleyen türevleri de bolca mevcuttur.

neyse ki çirkinmiş arkadaş, güzel olsa vallahi üzülürdüm.

ekleme: gonca vuslateri adlı kişi tarafından sarf edilmiş, psikolojisi çok kötü müymüş neymiş. başlık bana kaldı diye ekliyim dedim.
  • ulkesini cok seven gezicilerden birinin lafi,

(bkz: gonca vuslateri'nin gezi parkı'ndan sonra açılması)

ek:
    ulkeyi degistirmek sokak eylemi ile olmaz. (ukrayna'yi gozunuzun onune getirin, bati gazi ile sokaga cikanlar kirim'i kaybettiler, milyarlarca dolar zarar ve kaostalar halen.)

ulkeyi degistirmek icin recete sudur: calisacaksin. yaptigin isi iyi yapacaksin. insanlar seni ornek alacak. caliskan ve basarili diyecekler. (temizlikci isen mesela, internetin var, temizlikte daha verimli nasil yontemler var, okursun, kimyasallari okursun. bunlari uygular iyi calisirsan millet bu kafali adam der. ornek alirlar seni. isinde de yukselirsin. her meslege uygulayabilirsin)
    sonra seni ornek alacaklar, onlara iyi bir yonetim nasil olur, iyi bir insan nasil olunur onu anlatacaksin. herkes bu sekilde olursa, pozitif bir degisim yasanir.

bu teyzemiz ise, populerlik icin geziciyim diyenlerden bence. bugun buradadir bunlar yarin baska yerde. ulkesinden ve toplumundan utanan ezik tiplerdir. bunlara ingiliz aksani ile turkler nasil de, ya bizim toplum cok kotu yea cekerler size. gordum bunlardan cok. kendini boylece daha iyi bir konuma koyar. ben iyiyim ama toplum kotu gibi.

misir'li arap laikleri vardir, ayni bizim laikci teyzelerden, ayni mantiktir. ayni tavirlar, ayni konusmalar.
  • ben de düşünmüyordum ama napacan mecbur.

edit: de ayrı uyarı için hepinizoleceksiniz'e teşekkürler.

edit büdüt edit: hepiniz öleceksiniz sevişin.
  • gece gece bana su soruyu sordurtan kisi:

(bkz: gonca vustlateri kim amk ya)
  • kendisini sevmesem de bir erkek olarak kesinlikle altına imza atabileceğim cümle olmuş.
  • gülse'nin başımıza bela ettiği, her anlamda başarısız ve bomboş kişiliğin yeni saçmalaması. dur artık bir yerde.
  • kendisi bir turk'un yaptigi cocuk degil mi? eger yapacagi cocuk kendisi gibi olacaksa hic zahmet etmesin zaten. turkten ya da yabancidan olmus farketmez; cocugun da cok farkli olacagini zannetmiyorum. ne de genlerin yarisi kendisinden gelecek. fifty fifty yani.
  • sözü söyleyen kadın olsa bari dedirten başlıktır.
  • bu hanım stv dizisinde oynayan hanım değil mi?

şimdi;
    stv den çok şey öğrenmiş abd sevdalısı olmuş desem akp li olmakla suçlanacağım,
    stv den hiç birşey öğrenmemiş desem cemaatçi olacam.

tanım: faşistimsi oyuncumsu.
  • şımartılmış televizyon yüzünün beyanı. kendisinin 47. siyad ödüllerindeki konuşmasının ardından şahit olduğum en aptal sözleridirler. hayır marjinalim, deliyim, hümanistim diye dolaşıyor bir de bu hanım abla.
    (bkz: ırkçı olduğunun farkında olmamak)
    (bkz: hiç ama hiçbir)