• "hiç arayıp sormuyon" tepkilerine maruz kalır. ulan bari adam aradığında deme bunu zeytinyağı. kendin ara da öyle yap artistliğini.
  • " ulan hayırsız, nerelerdesin " ve " aramasak arayacağın yok vefasız " mutlaka kullanacağı söz dizisidir. konuşmak istemiyorum aramıyorum işte pezevenk, neyin peşindesin. madem o kadar vefalıydın o konuşmadığımız sürede sen arasaydın. ilk arayan sen olunca bu seni vefasızlıktan kurtarmış mı oluyor atkafası. bu tarz hacimsiz tipler kendini hemen belli eder zaten. kendi kendilerini kanka olduğumuza inandırmışlardır. sondajcı seni. tamam sakinim.
  • yüzsüz değildir bazılarının söylediğinin aksine.
    zaten herkesi aramazsin, fırsatı olmadığı için seni arayamayamadigini bildiğin ya da ne bileyim dünya telaşı falan fişman. ama seni sevdiğini ve aklına geldiğini, düşündüğünü bilir ve ararsin.
    ne var amk illa gurur yapcak anlamiyorum ki.
    zaten belli bi samimiyete ulasmissaniz bunları dert etmezsiniz. ılla sürekli vatsaptan bikbik konusulmak zorunda değil. **
  • hiç arayıp sormayan olmak her zaman iyidir. siktir edin insanlar zaten işi düşünce arayıp soruyorlar. kendi işinizi kendiniz halledin .
  • kimi zaman yüzsüzlük olabilir. senden hoşlanmayan birini arayıp rahatsız etmek gibi. bir de bunun yolda karşılaşılan versiyonu var. ilk "nerdesin hayırsız hiç arayıp sormuyosun" diyen haklıdır.
  • hafızası kuvvetlidir. unutuyorum lan ben. gerçi geçen haftalarda ve daha öncesinde bu salak ülkede yapılan katliamları unutmadım ama arayıp sormayan insanı neden hatırlayım amk. unuttunuz yine de mi lan?
  • (bkz: ben)
  • hic arayan sormayan insanin annesi olmasi kuvvetle muhtemeldir. *
  • benim bu. diğer orospu çocuğu da bu >>> 31
  • hayatimda bazi insanlar vardir, bende kredileri cok buyuktur napsalar yine de arar sorarim, hep iyi olmalarini isterim.
hesabın var mı? giriş yap