şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: pattaya)
  • sabah uyandırma alarmı çaldığında, bir gözünü açıp alarmı erteledikten sonraki andır. hiç çalmasın istersin.
  • kizlarimdan biri sagimda digeri solumda onlara sarildigim anlar hic bitmesin istiyorum. kucucuk yurekleri her an yanimda pit pit atsin istiyorum.
  • hoşa giden rüyanın aniden kesilmesini takiben, rüyaya kalınan yerden devam edilen o muhteşem uyku hali...
    ben dahil yapabilenler pek şanslıdır; kanımca.
  • şu an. yarın kedim ameliyat olacak. ama bugün hiç bitmezse belki o yattığı koltukta uyur böyle tatlı tatlı ve hiç canı acımaz. keşke bitmese şu an.
  • sevdiğin adamın dizlerine başını koyduğunda saçlarını tatlı tatlı okşadığı an.

huzurdur, dinginliktir çünkü.
  • uyurken izlenen her an.. -dı.

içerisi karanlık olur da izlenen kişinin silüeti ışık vuran pencere yardımıyla belli olur ya hani.. nefes alış verişlerinin sesiyle beraber çok da güzel olur hani...

o an işte..

sahi ne çok sevmişiz... -de, yitirilmişiz...
  • arkadaş ortamında otururken balkanlara da gidelim dedi. kimse pek oralı olmadı, ilgilenmedi.

bana döndü ve balkanlara gideriz dimi dedi.

gözlerinin içine bakarak evet anlamında başımı hafifçe salladım. gideriz tabi dedim usulca.

gözlerinin parladığı, gülümsediği ve mutlu olduğu o an.

o an hiç bitmeseydi.
  • 04.mayıs.2013... o gün hiç bitmeseydi eğer. bugün annem de babamda yanımda olurdu.
  • pazar akşamı