şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: pattaya)
  • sabah uyandırma alarmı çaldığında, bir gözünü açıp alarmı erteledikten sonraki andır. hiç çalmasın istersin.
  • kötü bir sene olmuştu geçen sene.bir daha hiç toparlanamayacağım sanmıştım. karanlıkta odanda yaşamak, sadece mecbur olduğun anlarda dışarı çıkmak.bir daha gülümseyebilecek miydim.
    bunlardan 1 sene sonra.
    başka bir şehirde, başka bir evdeyim.yanımda sevdiğim adam.çevremde iyi niyetli, sıcak, arkamdan entrika çevirmeyen dört arkadaş.bir anne ve baba değer veren.kalkın dans edin diyorlar.kalkıyoruz (bundan 1 sene önce yataktan kalkamıyorum) .içlerinden biri gitar çalıyor bağıra bağıra eşlik ediyorum (1 sene önce bağıra bağıra ağlayışıma inat.)
    elimi bir dakika bırakmıyor(1 sene önce ellerim bomboş.)

pencereden dışarı bakıyorum, çok mutluyum, kalbim sıcacık.bu an hiç bitmesin diyorum.bu an hiç bitmesin..ne olur hiç bitmesin.
  • böyle başlıklar açıyosunuz aklıma +18 şeyler geliyo ya. kim açıyo bu başlıkları allah aşkına
  • kizlarimdan biri sagimda digeri solumda onlara sarildigim anlar hic bitmesin istiyorum. kucucuk yurekleri her an yanimda pit pit atsin istiyorum.
  • hoşa giden rüyanın aniden kesilmesini takiben, rüyaya kalınan yerden devam edilen o muhteşem uyku hali...
    ben dahil yapabilenler pek şanslıdır; kanımca.
  • şu an. yarın kedim ameliyat olacak. ama bugün hiç bitmezse belki o yattığı koltukta uyur böyle tatlı tatlı ve hiç canı acımaz. keşke bitmese şu an.
  • 11-12 yaşlarındayken kafası kıyak peder beyin beni sevme-içkiye meze etme karmaşıklığıyla ele alırken kendisine yaşımdan beklenmeyecek akılcıl bir laf söyleyip aferin almam. gururlu bakışlara gark olmam. kendi içimde yüce hissederken babamın başımı okşayarak tuvalete gitmesi.
    babam tuvaletten hiç çıkmasın istedim lan. bu büyü hiç bozulmasın. gece orda bitsin.
    çünkü çıkıp gelirse ben yine aptal bir çocuk gibi konuşacaktım.
    unutamıyorum.
  • sevdiğin adamın dizlerine başını koyduğunda saçlarını tatlı tatlı okşadığı an.

huzurdur, dinginliktir çünkü.
  • uyurken izlenen her an.. -dı.

içerisi karanlık olur da izlenen kişinin silüeti ışık vuran pencere yardımıyla belli olur ya hani.. nefes alış verişlerinin sesiyle beraber çok da güzel olur hani...

o an işte..

sahi ne çok sevmişiz... -de, yitirilmişiz...