şükela:  tümü | bugün
  • sene 12 ay yatıp 24.000 tl'yi alan milletvekillerinin yanında hiçbirşeydir.
  • fakirin fakire yaptığını kimse yapmıyor cidden. öğretmen olsam sizi yetiştiren meslektailarımdan utanırdım.
    olmayan kazanmadır.
  • değil mi ama?
    hele o kpss nasıl kolay bir sınav
    adını soyadını yazsan geçiyorsun
  • e adama demezler mi : sen de sikko bi puan al sikko bi üniversiteyi bitir de atan, sen de yatarak 5000 lira al. kim tutuyor seni sikko ?
  • 4 sene doğu görevi olan hiç bir meslek için olumsuz konuşamam.şahsen ben adını bile bilmediğim , ömrüm boyunca gitmek istemeyiceğim yerlerde 4 sene geçiren insanlara saygı duyarım.onun için saçma bulduğum başlık...
  • bu tür başlıklarda insanlarda öğretmenlere antipati kazandıran şey başlığı açanların ithamları değil cevap yazan öğretmen yazarların ithamları zımnen veya açıkça kabul edip üstüne öğretmenliğe yakışmayacak üslup kullanmaları.

biri de çıkıp yalan söylüyorsun, doğrusu bu dememiş.

kudur, öğretmen olaydın o zaman amiagoim, gir sen de oku aynısı yap, kedi uzanamadığı ciğere mundar der.... vb. tarzı cevaplar dolu.

insan ne diyeceğini bilemiyor.
  • bir öğretmen olarak diğer öğretmen arkadaşların girdiği entrylere bakıyorum da yatarak para kazanmayı oldukça sevmiş görünüyorsunuz. lütfen kendinizi böyle aşağılamayın. bu süreci sizler yaratmadınız ve işler düzene girdiğinde herkes işinin başına dönecek. böyle para kazanmayı kimse istemez. manipüle olmayın.
  • öğrenciye bebe zırıltısı diyen it, öğretmen olsa ne olur olmasa ne olur. bunun gibi it oğlu itlere çocuklarını emanet edenler de sanıyor ki, beyinsizler kendi bilmediklerini çocuklarına öğretecek. ezber yapmaktan başka hiçbir vasfı olmayan ve ağlamaktan başka özelliği olmayan ne kadar gerizekalı varsa öğretmen olmuş. sonrada vay efendim eğitim kalitesiz. eğitimi veren de kalite yok ki, eğitim kaliteli olsun. 40 koyun versen kaybeder gelir, başımıza öğretmen kesiliyor cahiller. türkçe öğretmeni türkçe yazmayı konuşmayı bilmez, matematikçi soruları görünce kaçar. sonra da helal kazanıyoruz diye dolaşırlar.

not: sizin gibi vasıfsız öğretmen olmak yerine, kendi işimi yapıyorum. sallayacak mallara önceden edit.
  • sağlık çalışanları en tehlikeli ortamda gerektiğinde nöbet tutarak geceli gündüzlü çalışırken bu örtman mıdır nedir denen meslek grubundaki (işlerini de çok kötü yapıyorlar sonuçlar ortada) düşük kapsiteli güruh işe gitmemek için binbir bahane zırıldanmaktadır. bunlara çalışmadan maaş veren hükümete oy moy yok
  • işin kötüsü bu parayı millet ödüyor. sağlık çalışanlarının maaşını 2 katına çıkarsalar zerre laf etmem ama bu malum kesimin plajlarda takılarak milletin parasını yemesi çok sinir bozucu.