şükela:  tümü | bugün
  • merak bile etmiyorum o tadı.
  • ben dayak yiyen versiyonuyum. bence her erkek hayatında en az 1 defa dayak yemeli. hem de sağlam şekilde. böylece yollarda sıkça rastladığımız artist araba kullanan orospu evlatlarnın sayısı çok daha düşük olacaktır. kendi olayımı anlatiim efem:

8 kişiye 1 kişi olarak mücadele veren benim, yıllar önce bir dayak yiyişim vardı ki... çok şey öğretti o dayak bana. 2 metrelik ve 160 kiloluk bir arkadaşında olsa, sakın ona güvenme. seni hemen satabilir. vücutla, kalıpla bir ilgisi yoktur kavga etmenin. kavga etmek gerçekten beyin (yürekte biter demek çok kro işi geliyor) işi. 8 kişiden ancak 2 kişisine zarar vermiştim. sonrasında bir güzel çok fena dayak yedim. taa 17 yaşımdayken. klasik omuz atma mevzusu :)) aynı elemanların birkaçıyla seneler sonra eczanede karşılaşıp, aga nasılsın? iyi misin? muhabbeti yapmıştık.. adamlar özür dileyip çay ısmarladılar bir de amk :d
  • hiç kavgaya girmemiştir.
  • hiç dayak yememiş birisi kavga sırasında dezavantajlı olacaktır. dayak yiyen kişi camdan yapılmadığının, doğru şekilde alacağı bir kaç darbeyle yıkılmayacağını bilir. ayrıca güzelinden bir dayak yemek ciddi anlamda psikolojik rahatlama sağlar, sinirler pamuk gibi olur
  • 'puşt gibin ibne gibin bi şey.'

üniversitede 2-3 defa olabilir. hiç olmadı lisede hiç mi beyler kavga var diyen arkadaşla girip kavgada karambolde nerden geldiğini bilmediğin tekme tokat yemedin?

mahalle arkadaşlarınla da mı kavga etmedin ? ilginç.

insana kattığı bir şey yok bunun tabi belli yaştan sonra kavgadan kaçar hale geliyorsun şimdi bir yeri kırılır, ummadık bir şey olur değmez deyip mühim bir sebep yoksa .
  • dayak atmasını da bilmeyen erkektir.
  • canının çok yanacağını düşündüğü için genelde kavga etmekten korkan erkektir.
  • ılıktır.
  • tanım: karakter gelişiminin kemiklerinden biri eksik olan erkek.

nereden biliyorum biliyor musunuz? kendimden. 31 yaşına geldiğim için dayak yiyince büyük ihtimalle sağım solum da kırılır diye korkuyorum biraz.

genç yaşta (15-25) dayak yemek karakteri geliştirir, olgunlaştırır. dayak yiyen erkek, ters bir davranış yaptığında onu neyin beklediğini bilir, ona göre davranır.

hatta aynı sebepten, dayak yeme korkusu olmayan kadınların davranışları erkeklerinkine oranla çok farklıdır, kızınca erkek arkadaşının playstationununu kıran kız, ağzının burnunun kırılacağını düşünseydi eminim daha farklı davranırdı, en azından suç mahalinde "ehe bak ben kırdım gördün mü" diye kırıta kırıta gezmezdi.
  • akıllı erkektir. ben çok dayak yiyen biri olarak son derece saçma buluyorum. kenar mahalleden uzak dur, akıllı ol. orada ılıklaşmış arkadaşlar var hem.