şükela:  tümü | bugün soru sor
 • haline yandığım yazar. üzülmesin ama, teknoloji çok ilerledi.
  (bkz: fotoşok)
 • pedofil sevicidir. engelliyorum.
 • 16 nisan tarihinde ysk'nın yaptığı kanunsuzluğa (normlar hiyerarşisine uyulmaması) dilekçe ile itiraz edecekleri hedef alan (bkz: #67553853) yazar. benzerleri gibi "terörist", "kaos", "bölücü", "milletin kararı" vs. kalıp kelimleri serpiştirmiş entrysine.

  türkiye cumhuriyeti vatandaşlarının tamamı istedikleri kuruma dilekçe ile başvurabilirler, bu hak kanunla sabittir. bu hakkı kullananlar dışındaki üçüncü kişilere bok yemek düşer çok afedersiniz.

  edit: tam nokta atışı yapmışım. adamın adalet anlayışı, egosu öyle bir seviyede ki şu cümleyi kurabiliyor:

  "şu ülkede yatacak yeriniz yok da bakmayın işte, adil olmak size de yatacak yer sağlamayı gerektiriyor."

  (bkz: #70544160)

  neyse ki eğitimli, ahlaklı, çalışkan kesim bu adamın alışık olduğu kesim gibi bazılarının yer sağlamasına ihtiyaç duymuyor, kendi emeği ile kendi yatacağı yeri oluşturuyor.
 • helin palandöken basliginda kizcagizin ölümünden rahmetliyi sorumlu tutmus yazar. ölen kisi 17 yasinda, katili de 21 yasindayken neden yaslariyla ilgili yanlis bilgi yazarak "liseli kizin aptal aski" gibi bir senaryo cizmek istedigini anlamak mümkün degil.

  yazar belli ki toplum dinamiklerine oldukca hakim oldugunu, icinde bulundugumuz cografyanin kaderimize olan etkisini bildigini iddia ediyor. kendince bunun icin cözümler sunmus.
  bos bir vaktinde, ensar vakfi'nda tecavüze ugrayan 45 tane cocugun da mini gece kiyafetleri veya damatlik takim elbise giydirilerek pohpohlanip pohpohlanmadigini toplumumuza aciklasin bir zahmet.
 • yakışıklı olup olmaması umrumda değil de iş bu #73174269 no lu entry si ile, a haberden başka bir şey izlemediği, yeni şafak tan başka bir şey okumadığı belli yazar.

  he canım he, herkes kötü herkes düşman bu memlekete. o yüzden fakirler ölsün gebersin, asgari ücrete 200 tl zam gelsin ama milletin bilmem neresine neler yapacağız diyenlerin vergi borcu silinsin. sen de haklısın, doğal seleksiyon lazım. açık açık desene yoksul halka, “ bir zahmet şu ötede ölür müsünüz “ diye...

  senin bu saydığın avrupa ülkelerinde demokrasi var, hak var, hukuk var, adalet var. insan için devlet var. ama şu minvalde haklısın, abuk ortadoğu kafasının ortasındayız ve sizlerle hep ortasında kalacağız korkarım...
 • isviçre'yi kuzeyde iskandinavya'da sanan bir gariban. ha bir de avrupa tarihine dair hiçbir fikri yok.
 • yakışıksız ve de radikal milliyetçi/militarist bir yazar. engelimi hak etmesi için yeterli sebepler. bye.
 • klasik akp'ye yanlayan bahçelici mhpli. dolayısıyla akpli diyebiliriz rahatlıkla.
 • ay-kıt lafı ile yaran yazar.