• hiç izlemedim fakat bir kaç haftadır youtubeda videolarına denk geliyorum ve merak uyandırdı.

izlemeli miyim? bilmiyorum.

edit; 50den fazla mesaj aldım ve başladım. önyargı yapmakla hata yapmışım. mükemmel ötesi.

edit2; ilk bölüm bitti. ben bir diziyi tamamen anlatan ilk bölümdür derim hep ve tek kelimeyle mükemmel. önceden izlememiş olmama sevindim. izleyecek bir şey bulamadığım bu günlerde ilaç gibi geldi. herkese teşekkür ederim. izlemeyen kişiler varsa tereddüt etmeden başlasınlar.

edit3; ikinci bölüm bitti. şimdi de izlemeli miyim? diye mesajlar geliyor. 10-15 kişi daha başladı sayenizde.

not; oruspu eyşan.
  • cengiz diye bir karakter var. dolandırıcı bir adam, dikkatli olunmalı.
  • izlemedim de bir fragmanı dek gelmişti çok güzeldi. eklerim buraya şeytan ve melek arasında seçimle ilgili. ama dizi kalite kokuyor o belli.
    o sahne
    edit: link için @ulookawesome ve bilgilendirme için @adamovic'e teşekkürler.
  • yıllar yıllar önceydi. ezel almış başını gidiyor ve ben hiç izlememişim. sabah iş yerinde ezel geyiği akşam eve dönerken ramiz dayı aforizmaları vs...
    ben izlemiyorum tabi bana kalırsa türkler dizi yapamaz. hepsi birbirinin aynısı. zengin kız fakir oğlan, fakir kız zengin oğlan. uşak bahçıvana, aşçı uşağa sonra hepsi uşağa vs.. ben hep 50 liralık yabancı dizi izliyorum ve cnbc-e den başka tüm kanalları da uydudan silmişim.
    neyse bir gün sordum konusu ne diye? dediler ki yüzünü değiştiren birinin intikam öyküsü. lan dedim bu bildiğin kurtlar vadisi. yok la öyle değil dediler eyşan diye bir kadın var. lan dedim isimler bile aynı harfle başlıyor. yok lan öyle değil ramiz dayı var aforizmaları falan.. dedim yok aaaaammcasının oğlu bu da ömer baba işte beni kovaladılar. sonra birgün can sıkıntısından iki bölüm izleyeyim dedim baktım 3. kez bitiriyorum. demem o ki kenan birkan haklı ramiz sen ipnesin.
  • "sen bana birini android"
    alexandre dumas
  • facebook 2009 apaçi sözleri barındıran bir dizi olarak görüyorum. salak saçma tripler, aldatmalar vs. vasat performanslarla dolu romantizm kusan türk dizilerinden pek farkı yok gözümde. tabii bunlar ön yargı, fragmanını bile izlemişliğim yok.
  • hiç izlemedim hiç merak etmedim hiç cazip gelmiyor hiç güzel değilmiş hiçlerle dolu bir dizi
  • diziye sadece orada burada gördüğüm kısa videolardan, fotoğraflardan bi ufak aşinalığım var. anladığım kadarıyla eyşan kötü biri... hepsi bu kadar.
  • dizi hakkında birkaç şey biliyorum sadece.
    onlar da en popüleri olan ''orospu eyşan'', ''kerpeten'' lakaplı birisi ve bir de sürekli kullandığı ''yeğennnn'' sözüyle 'ramiz karaeski'yi canlandıran tuncel kurtiz.

bunca sene izlemedim, bundan sonra da izlemeyi düşünmüyorum.
    aklı başında birisinin de bu ve bunun gibi dizileri izlediğini göremedim bugüne kadar.
    genel olarak türk dizilerinde oldukça fazla yer edinen entrika, cinsel gerilim, racon, kabadayılık ve mafya tripleri falan sarmıyor beni. bu tip yapımlar izleyen kişilerin psikolojik ve sosyal açıdan kötü yönde etkilediğini düşünüyorum.
  • tuncer kurtiz var şiir okuyor. eyşan var orospuluk yapmış. birde yüz nakli olmuş kenan imirzalıoğlu var.
hesabın var mı? giriş yap