şükela:  tümü | bugün
  • 5-6 bölüm kadar izlemiş biriyim, benim gözümden kurgusu hiç fena olmamakla birlikte, dram seviyesinin yüksekliği fazlaca itici olan bir yapımdır.
  • tek bir oyuncusunun adını bilmediğim; bırak izlemeyi, tek bir fotoğraf karesini dahi görmediğim, hakkında bildiğim tek şeyin bir türk dizisi olması olan dizi.

(not: televizyonumda atv ve türevleri gibi boklar kayıtlı değil)
  • (bkz: mario gomez)
  • hiç izledim ama bende oluşturduğu algı biraz ezikler dünyası gibi.
  • kerpeten ali yarrak gibi bi tipti. saçma sapan atarlanıyordu. maldı.
    bi de sanki böyle sikko bi ağır abi edebiyatı vardı.
    ömer ezelden daha yakışıklıydı.
    tuncel kurtiz çok güzel oynuyordu.
  • vefat eden bir yakınımın çok sevdiği diziydi. onun taklitleri aklıma geliyor ezel deyince. yine onun önerisiyle bir iki sahnesini izlemişliğim vardır. ama diziyi izleyemiyorum işte, her izlediğim an onun bir daha bu diziden bir sahne açıp youtube’den izleyemeyeceği aklıma gelir. mesela bir daha el sıkışıp “fırtınada yapraklar nasıl çatırdar bilir misin kardeş?” diye soramayacağız birbirimize. ve gülemeyeceğiz gönlümüzce.

inşallah cennet’te...
  • eyşan diye biri var az da olsa anlattıklarına göre orospu çocuğunun teki.
  • diziyi yayınlandıktan aşağı yukarı 10 yıl sonra izlemiş biri olarak diyebilirim ki türk dizi sektörünün belki de en kaliteli yapımı.

10yil boyunca izlememe sebebime gelecek olursak, kurtlar vadisi gibi aptal saptal bir racon dizisi olduğunu düşünmem. gerci racon yine var ama çok baska. ızleyin.
  • hiç ezel izlememiş birinin ezel hakkındaki yorumu ne olabilir ki? neyin peşindesiniz?

mesela ben hiç ezel izlemedim ve ezel izlememiş biri olarak hakkındaki tek yorumum: ezel diye bir dizi var.

bu kadar.
  • deli yurek gibi birsey. gerci onu da seyretmedim ama o zamanlar facebookda kuşçu diye bir adamin sikik aforizmalarina maruz kalirdim.

dolayisiyla ezel denen dizi benim icin kuşçu gibi birsey