• birkaç bölüm izlemiştim ama intikam konulu olduğu haricinde hatırlamıyorum bile.her şeyi geçtim de reklamsız 1,5 saat dizi mi olur amk, içim geçiyordu.alışmışız 60-45-25 dk’ye.
  • deli yurek gibi birsey. gerci onu da seyretmedim ama o zamanlar facebookda kuşçu diye bir adamin sikik aforizmalarina maruz kalirdim.

dolayisiyla ezel denen dizi benim icin kuşçu gibi birsey
  • capsler sayesinde zaten izlemiş kadar olduk
  • hatırladığım tefo diye bir adam vardır kerpeten alinin sağ kolu bence dizideki en iyi oyuncudur.
  • ramiz denen mafya babasının özlü sözlerinin paylaşılması.
    (tuncel kurtize saygım var konu o değil)

maalesef bundan fazlasını bilmiyorum.

bir de bu karakterler nedense hep babacan gösteriliyor,kadınlar çok ahlaklı,adamalar çok delikanlı.
    sonra ülke neden bu halde neden ahlak,kanun yok diye dert yanıyoruz.
  • bir adam var eskiden bi iş yapıyormuş şimdi farklı bi iş yapıyormuş. bir de bir kız var sanırım onu paylaşamıyorlar.
  • ezel ne?
  • ezel kadın mı yoksa erkek karakter mi ben hala ordayım .
  • o yılllar baraj şantiyesinde çalışıyordum. aslında dizi izlemek için en uygun şartlara sahiptim ama işte ilk 3-4 bölümü kaçırdım. sonra dedim netten bakayım 3-4 bölüm yetişince tv den devam ederim. dizi final yaptığında hala o 3-4 bölümü izlememiştim şimdide başlayacağımda işte o yeni diziye baslarken o kim bu kim şu kim kısmını sevmiyorum. son dizi hevesimide zamanında behzat ç. yi izleyip tekrarınıda 4-5 kere yaptıktan sonra bitirdim sanırım.
hesabın var mı? giriş yap